SESTAVA KOLA - 25.kolo Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 10.06.2016

0

Další, tentokrát už 25., kolo krajského přeboru je za námi a my vám jako vždy přinášíme ideální jedenáctku z uplynulých víkendových bojů, ze které vaše hlasy vyberou nejlepšího hráče kola. Hlasovat můžete až do středečního poledne.

Jiří Vondrášek - brankář FC Cheb dokázal likvidovat jednu šanci za druhou a Nejdku dovolil pouze jeden gól. Cheb i díky jeho výkonu zvítězil vysoko 5:1

Adam Král - předvedl bezchybný výkon, rozdával přihrávky a díky tomu Viktorka nastřílela osm branek a žádnou neinkasovala

Martin Burkyt - obránce Olympie předvedl jako vždy bezchybný výkon, kterým podpořil vítězství svého týmu nad Královským Poříčím v poměu 5:1

Roman Kocmánek - v důležitém zápase dokázala Lokomotiva přehrát Hvězdu a to i díky skvělému výkonu Kocmánka, který hrál důrazně, ale hlavně nechyboval

Josef Hudec - hrál výborně a v 80. minutě dvěma góly zavelel k velkému obratu Toužimi proti Novému Sedlu

Daniel Petřík - záložník Nového Sedla vstřelil dvě branky a jeho výkon byl opravdu vydařený. Naneštěstí pro celý jeho tým inkasovalo Nové Sedlo v posledních deseti minutách hned čtyřikrát

Patrik Kavalír - hrál výborně a navíc se dokázal prosadit hned třikrát. Viktorce tak pomohl k vítězství 8:0 nad Chodovem

Jakub Kolář - jeho dvě trefy do sítě Hvězdy přinesly Lokomotivě tři body

Jan Tolar - proti Citicím se trefil hned pětkrát a byl hlavním strůjcem tříbodového vítězství Ostrova, který v domácím zápase slavil postup do divize

Daniel Novák - hrál výborně, na hřišti běhal, rozdával přihrávky a sám se ještě dvakrát trefil, čímž pomohl Lomnici k tříbodovému vítězství

Radim Prokopec - útočník Chebu vstřelil dvě branky do sítě Nejdku a velkou měrou se podílel na tříbodovém vítězství

Hlasovat pro hráče můžete od 13.06.2016 14:41 do 15.06.2016 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)