SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Máme za sebou 19. kolo a my vám opět přinášíme hlasování o Hráče kola. Odehrálo se sedm zajímavých duelů, padlo celkem 24 gólů. Tentokrát jsme vybrali rozestavení 3-4-3. Tak pojďte hlasovat!

Branku hájí Oldřich Zájeda ze Smetanovy Lhoty, který udržel v zápase v Bechyni čisté konto. A nebylo to lehké, soupeř měl mnoho šancí, avšak Zájeda byl proti tomu, aby AFK vyšlo bodově naprázdno. Nakonec z toho byla výhra 2:0 pro jeho celek.

Místo v obraně si vydobil Jistebnický Tomáš Maňák, jenž se v zápase ze zadních řad dostával do mnoha šancí, a jedna z toho skončila gólově. Ve 32. minutě v zápase na hřišti Mladé Vožici si vyskočil na rohový kop a pomohl tak k remíze 2:2. Druhým hráčem zadní řady je Smetanolhotský Stanislav Vlk, jenž svou trefou z penalty v 80. minutě na hřišti Bechyně zvýšil na 2:0 a vzal definitivně šance domácím na bodový zisk. Třetím do party obránců je Radek Trpka z Jistebnice, který uklidil centr Švába do branky a stal se druhým skórujícím obráncem svého týmu v zápase, kterému pomohl k remíze 2:2.

Do zálohy se dostal Miroslav Suchan z Ratibořských Hor, jenž svým gólem pohotově zareagoval na vedení soupeře a pomohl ke konečné plichtě 1:1. Druhým do střední řady je Jan Sychra z Malšic, jenž svým krásným gólem v 15. minutě zápasu ve Větrovech dostal svůj celek do vedení. KAVAS ale nakonec vyhrál 2:1. Třetím záložníkem je Jaroslav Hadáček ze Sepekova, který svou vítěznou trefou při výhře svého týmu nad Temelínem 2:0 ukončil dlouhý gólový půst Sokolu, který trval přes 280 minut. Posledním středním hráčem je Jakub Barda z FC Chyšky, který se blýskl krásnou střelou z 25 metrů a dostal svůj celek do vedení. Za další dvě minuty pálil ještě lépe, balón ale skončil na tyčce.

V útoku se ukazuje Ondřej Marek z Mladé Vožice, jenž svým gólem pomohl k remíze s vedoucí Jistebnicí 2:2. Dalším forvardem je Miroslav Říha z Bostonu Kluky. Jeho celek porazil Řepeč-Opařany 3:1, Říha byl autor dvou gólů. Jedenáctku kola nám uzavírá Maroš Široký z Meteoru Tábor, který dal taktéž dvě branky a pomohl svému týmu k vysoké výhře na hřišti 5:2 v Záhoří.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)