SESTAVA KOLA - 5.kolo Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Datum kola: 20.09.2015

0

I. B třída Karlovarského kraje má za sebou 5. kolo a my vám jako vždy přinášíme ideální jedenáctku, ze které můžete vybrat svými hlasy toho nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Hlasovat můžete až do středečního poledne.

Milan Koňarik - brankář Plesné obdržel jenom jednu branku a výrazně pomohl svému týmu k zisku třech bodů proti Studánce

Zdeněk Řáda - z pozice obránce vstřelil dvě branky do sítě Kynžvartu a Ostrov tak i díky jeho výkonu zvítězil 3:2

Petr Kreisinger - obránce Horního Slavkova rozhodl o výhře svého mužstva v poslední minutě zápasu

Tomáš Schwarz - Kraslice zvítězily nad Starou Chodovskou. Schwarz předvedl skvělý výkon a přitom ještě dokázal vstřelit jednu branku

Jan Šprincl - záložník Kynžvartu předvádí od začátku sezony kvalitní výkony. V posledním zápase navíc jednou skóroval

Ladislav Lukeš - jeho dvě branky do sítě Jáchymova přispěly k vítězství Krajkové v poměru 5:1

Milan Plechatý - záložník Habartova vstřelil dvě branky do sítě Skalné a podílel se na těsném vítězství 3:2

Miroslav Živanovič - záložník Nové Role rozdával balóny a navíc vstřelil jednu branku. Role vyhrála 4:3 nad Lipovou

Matyáš Maršík - útočník Krajkové se zapsal jednou do listiny střelců a podílel se na vítězství svého týmu v poměru 5:1

Václav Bláha ml. - útočník Plesné pomohl k vítězství svého mužstva jednou vstřelenou brankou

Daniel Hájek - útočník Nové Role nastoupil až do druhého poločasu, ve kterém si připsal jeden přesný zásah

Hlasovat pro hráče můžete od 21.09.2015 12:00 do 23.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)