SESTAVA KOLA - 4.kolo Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

Datum kola: 13.09.2015

0

Za námi jsou víkendové boje 4. kola I. B třídy Karlovarského kraje, ve kterém se utkalo všech čtrnáct mančaftů. Ze všech hráčů jsme vybrali ideální jedenáctku, ze které můžete svými hlasy zvolit nejlepšího hráče kola. Hlasovat můžete do středečního poledne.

Milan Ulaga - za Jáchymov odchytal první utkání a hned v něm udržel čisté konto a pomohl k výhře 4:0

Martin Gombár - jeho výkon v defenzivě byl bezchybný a navíc se hnal do útoku. Vstřelil dvě branky a i díky němu bere Jáchymov tři body

Tomáš Kubík - obránce Horního Slavkova přispěl svým výkonem k čistému kontu svého brankáře a navíc vstřelil jeden gól

Zdeněk Bešťák - hráč Ostrova přišel na hřiště v 73. minutě a za dvě minuty vstřelil vítěznou branku svého mužstva

Josef Frič - svým bezchybným výkonem v obraně nedovolil Krajkové ani jednu branku a pomohl tak k vítězství Skalné 6:0

Jan Fehnl - byl jediným střelcem Kynžvartu v zápase proti Plesné, kde jeho tým získal všechny body za výhru 2:1

Milan Plechatý - záložník Habartova vyslal dvě nechytatelné pumelice do sítě Studánky

František Zázrivec - záložník Horního Slavkova si přispal na své konto tři branky a byl výraznou osobou svého týmu, který zvítězil nad Kraslicemi 5:0

Karel Štěpánek - záložník Nové Role vstřelil jednu branku svého mužstva, která byla nakonec i vítězná. Nová Role porazila Starou Chodovskou 2:1

Daniel Houdek - dvěma góly se podílel na výhře Habartova na hřišti ve Studánce 5:1

Jiří Holý - útočník Skalné se gólově prosadil dvakrát. Pomohl tak k vítězství 6:0 nad Krajkovou

Hlasovat pro hráče můžete od 14.09.2015 12:00 do 16.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)