Jsem spokojený s každým výsledkem,který nám zajistí výhru, říká Pavel Hrobař

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Pavel Hrobař, který třema góly pomohl Hrotovicím k výhře nad Dukovany B. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor

2
Pavle, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Děkuji moc. Rozhodně nám vyšel vstup do zápasu,kdy jsme během prvních šestnácti minut vedli 3:0 a bylo tak nějak po zápase.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Nejsem spokojený tolik, jako z minulého zápasu proti Rapoticím "B" ,ale jsem rád za hattrick a hlavně za výhru,která nás posunula z posledního místa tabulky.
Která s tvých tří branek byla nejvydařenější a kolikrát se ti podařilo vstřelit hattrick dva zápasy po sobě?
Rozhodně má druhá branka v 33. minutě na 4:0. Je pravda,že hattrick dva zápasy po sobě se mi už hodně dlouho nepovedl,ale za starší přípravku a ml. a st. žáky to tam občas padlo.
Nyní vás čeká zápas s Kouty B. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Tak každý chce brát ze zápasu 3 body a u mě to není výjimka. Budu spokojený s každým výsledkem,který nám zajistí 3 body.
Kdo tě k fotbalu dovedl? A kde všude jsi působil?
Táta s bratrem mě k tomu vedli už od mala,takže určitě oni. Ml. a st. přípravka v Hrotovicích, později střídavý start 1,5 roku za ml. žáky v Jaroměřicích a později 2 roky ml. dorost v HFK Třebíč.