ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2015-2016

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal Lukáš Moravec z AFK Ostřešany. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Nejprve začneme u vašeho nedělního utkání. Mohl byste nám o něm něco říct?
Hráli jsme proti Holicím, což je mladý běhavý tým a od první minuty zápasu nebylo pochyb o tom, kdo tento zápas vyhraje. Hostům se podařilo na konci prvního poločasu snížit, ale když jsme dali čtvrtý gól, tak už bylo o výhře jasno.
Jaké to je vstřelil čtyři branky v jednom utkání?
Tak nebylo to poprvé, už se mi to párkrát povedlo, takže to bylo pro mě takové normální, ale byly to pro mě první čtyři body v jednom zápase za Ostřešany, tak to bylo určitě fajn, protože přišlo i hodně diváků.
Další zápas hrajete v Bohdanči, jak vidíte Vaše šance s tímto soupeřem?
No z mého pohledu to je jasný favorit na postup nebo na první příčky soutěže, tak to bude určitě velmi těžký zápas, ale chceme tam aspoň bodovat.
Hrál jste i jiném klubu než je AFK Ostřešany?
Čtyři roky jsem působil v Měticích a teď už jsem druhým rokem v Ostřešanech.
Na kterém postu hrajete nejraději a proč?
Určitě to bude hroťák, ale do 25 jsem hrál krajního obránce, ale teď to bude ten útočník, protože mě baví dávat góly.
Co Vám dnes fotbal přináší?
Tak nějak pohodu a to že se můžu odreagovat, hrál jsem ho rád, hrál jsem ho dlouho. Jsem v dobré partě a je to můj celoživotní koníček a chtěl bych se mu věnovat co nejdéle to půjde.
Kdo byl či je Vaším fotbalovým vzorem?
Teď z žijících to bude určitě lionel Messi.
Kterého klubu u nás nebo v zahraničí jste největším fanouškem?
Tak z Anglie to bude určitě Newcastle United a domácí to bude určitě Sparta Praha.
Jaký je Váš tip na dnešní zápas Česko - Kazachstán, a jaký bude podle Vás výsledek?
No obávám se, že to tak lehké nebude, jak se zdá. Máme několik zranění, ale skončí to 1:0 pro nás.
Teď k Vašemu vítězství v anketě. Věděl jste, že jste se umístil v sestavě kola?
No zjistil jsem to až včera, když jsem dostal zprávu.
Tak už jsem na to koukal, a jak jsem říkal, teď to budu sledovat určitě častěji po každém kole.
Děkuji moc za rozhovor a přeji hodně budoucích úspěchů, jak ve fotbale, tak v osobním životě.