Martin Kaňka miluje játrovou omáčku od babičky

Martinovi Kaňkovi je dvacet devět let a nastupuje na pozici brankáře.

0
Gratuluji Vám k vítězství v anketě Hráč kola. Kdy a kde jste začal s fotbalem?
Děkuji vám i těm co mi posílali hlasy. Bude mě to i něco stát, ale nevadí :D. S fotbalem jsem začal přibližně v deseti letech, když jsem začal hrát za žáky v Rozsochách. Nejprve jsem nastupoval na pozicích útočník a záložník. K chytání jsem se dostal až v dorostu, kdy nebyl po ruce žádný brankář.
Kterými kluby jste dále prošel ve své kariéře?
Od žáků až do teď hraji stále za Rozsochy.
Dosáhl jste ve fotbale nějakých zajímavých úspěchů?
Nevím, zda se to dá považovat za úspěch, ale zahrál jsem si krajský přebor za dorost a pak 1.A třídu s naším A – týmem. Pro mě byl úspěch i postup do třetí třídy s béčkem.
Jak hodnotíte váš víkendový zápas a váš výkon v tomto utkání?
O víkendu jsme zajížděli do Štěpánova na předposlední zápas sezóny s tím, že si odvezeme tři body. První půle tomu, ale nenasvědčovala. Po jedenadvaceti minutách jsme prohrávali 1:0 po mém zaváhaní, ale naštěstí jsme do půlky vyrovnali. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. Během sedmi minut jsme dali tři góly a bylo hotovo. Snad jsem svým výkonem týmu pomohl k zisku tří bodů :D
S kým hrajete tento víkend a co očekáváte od posledního zápasu v sezóně?
O víkendu k nám zajíždí již postupující Polnička. Čekám, že se bude hrát vyrovnaný, bojovný fotbal. Pokusíme se vyhrát a uhájit druhé místo v tabulce.
Jak jste spokojen s dosavadním průběhem této sezóny a co očekáváte od té následující?
Až na pár výpadků hodnotím sezónu pozitivně. Podzim nám vyšel nad očekávaní dobře a jaro taky nebylo až tak špatné. Doufám, že v příští sezóně budeme bojovat o postup do třetí třídy.
Kdo je váš nejoblíbenější spoluhráč ve vašem týmu?
Jelikož je to můj kolega v práci a teď už i spoluhráč, tak musím zvolit Michala Šajnera :D
Který zápas v této sezóně jste si nejvíce užil?
Asi žádný, vždy jsem před zápasem nervózní a nemám šanci si ho užít :D Poslední zápas se pokusím užít a oslavit konec sezóny vítězstvím.
Máte nějaký oblíbený tým či hráče?
Juventus Turín a Gianluigi Buffona. A doufám, že vyhrají pohár Ligy mistrů.
Chodí se na zápasy vašeho týmu dívat někdo z vaší rodiny?
Pravidelně určitě ne :D, ale občas se příjde někdo podívat.
Jak nejraději trávíte svůj volný čas mimo fotbalu?
Se svojí rodinou, přítelkyní a u vody na rybách.
Vaše oblíbené jídlo a pití?
Játrová omáčka od babičky a limonáda.
Kde pracujete?
Pracuji ve firmě Medin a.s. v Novém Městě na Moravě na pozici mechanik seřizovač CNC strojů.
Chtěl byste ještě něco dodat?
Ano, rád bych na závěr poděkoval všem co se starají o naše hřiště, které považuji za jedno z nejhezčích v okrese. A těm co nás chodí na zápasy povzbudit.