SUCHÝ Matěj
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Šardice - SK Uhřice 7:1 (5:1) 13.04. 16:30 -
Tvrdonice - Moravská 2:0 (2:0) 06.04. 16:30 -
Rudice - Čebín 0:3 (0:1) 30.03. 15:30 -
FKD - Cetkovice 2:0 (1:0) 24.03. 10:30 -
V. Bílovice - Strážnice 0:2 (0:2) 29.10. 14:00 -
ČAFC - Újezd 2:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Moravská - Blatnice 3:4 (2:2) 07.10. 15:30 -
Ratíškovice B - Tvrdonice 4:1 (2:0) 01.10. 15:30 -
Bohdalice - Babice 1:6 (1:2) 23.09. 16:00 -
Ratíškovice B - V.Němčice 2:3 (1:1) 17.09. 16:00 -
FKD - Tuřany 1:0 (0:0) 10.09. 10:30 -
Čebín - Rudice 2:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Kunštát B - Bohdalice 1:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Miroslav - Šatov 2:4 (2:1) 13.08. 14:30 -
Přímětice - Višňové 1:1 (1:1) 10.06. 13:00 -
Rosice B - FK Znojmo 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Novosedly - Božice 3:2 (1:1) 27.05. 17:30 -
Vev. Bítýška - Lelekovice 2:4 (1:2) 13.05. 10:30 -
Podolí - Bohdalice 4:0 (2:0) 09.05. 17:30 -
Božice - Rosice B 1:2 (0:0) 30.04. 14:00 -
V. Bílovice - Velká n. Vel. 5:0 (2:0) 02.04. 16:00 -
Slavkov - Rudice 0:0 (0:0) 25.03. 13:30 -
Kyjov - Velká n. Vel. 3:1 (1:0) 19.03. 10:15 -
Babice B - Vojkovice B zrušen -
Říčany - Pozořice 1:4 (0:1) 05.11. 14:00 -
Hrušovany - Modřice 1:3 (0:0) 29.10. 14:00 -
Popůvky - Oslavany 2:5 (1:2) 22.10. 14:30 -
Kobylnice - Mokrá-Horákov 0:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Ketkovice - Nová Ves 1:3 (0:3) 15.10. 15:00 -
Podolí B - RAFK B 2:1 (0:0) 02.10. 10:30 -
Zakřany - Radostice 2:2 (0:0) 28.09. 15:30 -
Lažánky - Mor. Knínice 2:3 (0:2) 18.09. 10:00 -
Budkovice - Střelice B 0:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Blažovice - Dolní Kounice 2:2 (1:0) 14.09. 17:00 -
Kupařovice - Hrušovany 1:3 (0:2) 11.09. 16:00 -
Oslavany B - Budkovice 0:2 (0:0) 10.09. 13:30 -
MCV - Obřany B 2:1 (0:1) 01.09. 17:00 -
Měnín - Kupařovice 4:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Budkovice - Ketkovice 2:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Babice B - Židlochovice 2:2 (2:0) 19.06. 16:30 -
Blažovice - Modřice 2:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Ořechov - Měnín 0:3 (0:1) 12.06. 17:00 -
Újezd B - Žabčice 2:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Těšany - Vin. Šumice 0:4 (0:1) 10.06. 18:00 -
Chudčice - Střelice B 4:1 (0:1) 28.05. 17:00 -
Měnín - Blučina 4:0 kont. (4:0) 21.05. 16:00 -
Zbýšov - Říčany 6:1 (2:0) 08.05. 16:30 -
Drásov - Mor. Knínice 1:3 (1:1) 07.05. 16:30 -
Vojkovice B - Židlochovice 2:8 (2:2) 01.05. 10:30 -
Blažovice - Ořechov 2:4 (1:1) 24.04. 16:00