SMÉKAL Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Újezd - Nedvězí 5:0 (2:0) 14.04. 15:30 -
Drahlov B - Náklo 3:5 (1:3) 13.04. 15:30 -
Chválkovice B - Bohuňovice B 8:1 (2:1) 07.04. 15:30 -
Mor. Beroun - Sokol Pňovice 1:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Sokol Mladeč - Újezd 0:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Blatec - Štarnov 4:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Horka - Červenka 2:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Nedvězí - Babice 5:0 (3:0) 23.09. 15:30 -
Slavonín B - Újezd 0:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
Sokol Mladeč - Příkazy B 4:0 (3:0) 10.09. 13:00 -
Mor. Beroun - Velký Týnec 0:1 (0:0) 09.09. 16:00 -
Přáslavice - Sokol Odrlice 2:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Bohuňovice B - Červenka 1:2p. (1:1) 20.08. 16:30 -
Slavonín B - Hv. Libavá 4:0 (3:0) 17.06. 13:30 -
Horka - Bohuňovice B 0:1p. (0:0) 10.06. 17:00 -
Drahanovice - Dl.Loučka 2:3p. (0:2) 04.06. 15:30 -
Blatec - Červenka 4:2 (2:0) 03.06. 16:30 -
Hlubočky B - Štarnov 8:0 (3:0) 21.05. 10:15 -
Mladějovice - Hodolany 5:1 (2:0) 14.05. 15:00 -
Sokol Jívová - Nedvězí 3:2 (2:0) 07.05. 15:00 -
Sokol Pňovice - Štarnov 10:0 (5:0) 23.04. 16:00 -
Nemilany - Hv. Libavá 2:1p. (0:1) 08.04. 15:30 -
Blatec - SK Grygov 1:6 (0:2) 25.03. 15:00 -
Tovačov - Sokol Pivín 2:3 (0:3) 06.11. 14:00 -
Hor. Moštěnice - Otaslavice 2:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
Mor. Beroun - Černovír 5:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Mikulovice - Bohdíkov 2:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Domaželice - Pavlovice 8:0 (3:0) 11.09. 10:00 -
Sokol Pivín - Klenovice 5:1 (3:1) 04.09. 16:00 -
Horka - Štarnov 6:0 (3:0) 03.09. 16:00 -
Doloplazy - Kožušany 2:1 (1:0) 28.08. 16:30 -
Štíty - Písečná 2:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Zlaté Hory - Bernartice 2:2 (1:1) 06.08. 17:00 -
Příkazy B - Sokol Mladeč 1:2 (1:0) 25.06. 16:30 -
Bernartice - Jindřichov 6:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Nemilany - Jiříkov 2:0 (2:0) 28.05. 17:30 -
Sokol Pivín - Újezdec 3:1 (2:0) 15.05. 16:30 -
Mor. Beroun - Velký Týnec 0:2 (0:1) 30.04. 16:30 -
Velký Týnec - Velká Bystřice 2:3 (1:1) 10.04. 15:30 -
Otaslavice - Kovalovice 1:6 (0:0) 09.04. 15:30 -
Hněvotín - Doloplazy 1:0 (1:0) 27.03. 15:30 -
Zvole - Sudkov 1:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Horka - Příkazy 2:1 (0:1) 06.11. 14:00 -
Želatovice B - Jezernice zrušen -
Velké Losiny B - Žulová 4:2 (2:1) 16.10. 14:30 -
Štarnov - Chválkovice B 5:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
Radslavice - Vrchoslavice 9:0 (3:0) 26.09. 15:30 -
Kožušany - Černovír 3:1 (2:1) 12.09. 16:00 -
Troubky - Sokol Pivín 4:1 (2:1) 29.08. 16:30 -
Písečná - Zvole 4:3 (1:2) 21.08. 16:30