LAMBEV Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
B.Podolí - Semice 4:5 (1:4) 11.06. 17:00 -
Hředle - Lány 1:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
U.Janovice - Vel.Popovice 1:1 (0:0) 21.05. 17:00 -
Tlustice - Jílové 3:0 (1:0) 29.04. 10:15 -
Velim B - Plaňany 3:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Kladno B - Králův Dvůr B 3:2 (0:0) 07.04. 15:00 -
Braškov - Libušín 1:2 (0:1) 02.04. 16:30 -
Vykáň - Milovice 1:3 (0:0) 26.03. 15:00 -
Kladno B - Jíloviště 1:3 (1:1) 25.03. 15:00 -
Rejšice - Velvary B 6:0 (4:0) 10.11. 19:00 -
Bělušice - Č. Pečky B 1:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
Rožmitál - Psáry 0:5 (0:2) 05.11. 14:00 -
Vlašim B - Votice 3:4 (3:2) 29.10. 14:30 -
Miřetice - Kunice 1:2 (0:1) 23.10. 12:30 -
Votice - Nymburk 1:2 (1:0) 08.10. 16:00 -
Kunice - Vel.Popovice 3:2 (0:0) 01.10. 10:15 -
Plaňany - Velim B 0:4 (0:2) 25.09. 16:30 -
Sedlčany - Sokoleč 3:3 (1:2) 04.09. 17:00 -
Rejšice - Kosmonosy B 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Nymburk - Lhota 5:0 (1:0) 12.06. 17:00 -
Plaňany - Ratboř 7:1 (3:0) 05.06. 17:00 -
Sl. Poděbrady - Sokoleč 2:2 (2:2) 04.06. 10:15 -
Divišov - Čelákovice 1:6 (0:2) 28.05. 15:00 -
V.Dobrá - Vestec 0:4 (0:3) 14.05. 17:00 -
Votice - Prčice 1:3 (0:1) 30.04. 17:00 -
Ostrá - Rožďalovice 3:3 (1:3) 09.04. 16:30 -
Čáslav B - Sokoleč 2:5 (0:2) 20.03. 15:00 -
Čelákovice - Rejšice 8:1 (1:0) 13.11. 10:15 -
Žiželice - Býchory 0:2 (0:0) 30.10. 14:00 -
Sl. Poděbrady - Průhonice 2:3 (2:1) 16.10. 10:15 -
Líbeznice - Velvary B 3:2 (2:2) 10.10. 16:00 -
Kunice - Úvaly 1:2 (0:0) 09.10. 10:15 -
Kondrac - Senohraby 0:1 (0:0) 26.09. 16:30 -
Kunice - Vyžlovka 5:0 (3:0) 18.09. 10:15 -
Sázava - Senohraby 2:4 (1:2) 28.08. 17:00 -
Milovice - Vrdy 2:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
Hlízov - Pěčice 0:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Kouřim B - Dobré Pole 5:1 (3:0) 03.10. 16:00 -
Senohraby - Úvaly 1:7 (1:6) 06.09. 17:00 -
Jinočany - Rožmitál 0:1 (0:0) 16.11. 13:30 -
Zvole - Senohraby 1:4 (1:2) 26.10. 14:30 -
Zdice - Jíloviště 3:1 (0:1) 20.10. 15:30 -
N. Ves - Štítarský SK 3:4p. (1:0) 05.10. 16:00 -
Křečhoř - Hradištko I. 4:1 (0:0) 15.09. 16:30 -
Vyžlovka - Kunice 1:0p. (0:0) 14.09. 10:15 -
Chotutice - Liblice B 0:8 (0:3) 07.09. 17:00 -
Hostouň B - Jedomělice 2:1 (0:1) 01.09. 17:00 -
Pardubičky B - Srch B 4:3 (1:0) 16.06. 17:00 -
Dražkovice - Přelovice 4:3 (1:2) 14.06. 17:30 -
Býšť - Litětiny 1:3 (1:0) 09.06. 17:00