CHALOUPKA Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
M. Krumlov B - Práče 4:2 (2:2) 05.05. 17:00 -
Valtrovice - Miroslav C 1:2 (0:1) 28.04. 16:00 -
FK Znojmo B - Hevlín 1:3 (0:1) 28.04. 10:15 -
Suchohrdly - Dobřínsko 4:0 (4:0) 21.04. 16:30 -
Blížkovice - Tasovice B 2:4 (2:1) 14.04. 16:30 -
Božice - Hrádek 1:2 (0:1) 06.04. 14:00 -
Rakšice - Suchohrdly 2:2 (2:1) 24.03. 15:00 -
Únanov - H. Kounice 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Hostěradice - Dobřínsko 2:3 (1:0) 29.10. 14:00 -
Hostim - Hevlín 1:6 (0:4) 22.10. 15:00 -
Práče - Rakšice 1:2 (1:0) 15.10. 15:00 -
H. Kounice B - M. Krumlov C 9:3 (6:2) 15.10. 10:15 -
Přímětice B - Chvalovice 1:3 (0:1) 08.10. 15:30 -
Blížkovice - Vrbovec 4:3 (3:2) 01.10. 15:30 -
Božice - Práče 3:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Miroslav B - Jamolice zrušen -
Olbramovice B - Tavíkovice 14:2 (8:1) 17.09. 10:15 -
Jamolice - Božice B 3:2 (1:1) 10.09. 16:30 -
Dobšice B - H. Kounice 2:2 (1:0) 10.09. 10:15 -
M. Krumlov B - Tasovice B 2:1 (1:0) 03.09. 16:30 -
Štítary - Mramotice 4:3 (3:1) 27.08. 17:00 -
Chvalovice - FK Znojmo B 6:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Petrovice - Skalice 1:1 (0:0) 20.08. 10:15 -
Hrádek - Vrbovec 5:6 (2:4) 19.08. 10:15 -
Troskotovice - Suchohrdly 2:4 (1:3) 13.08. 17:00 -
Jaroslavice - Šanov 2:5 (1:2) 05.11. 14:00 -
Práče - H. Kounice 3:3 (1:3) 09.10. 15:30 -
Hostěradice - Blížkovice 3:1 (2:1) 02.10. 15:30 -
Suchohrdly - H. Kounice 3:1 (2:0) 25.09. 16:00 -
Dyje - Hevlín 0:6 (0:4) 18.09. 16:00 -
Hostěradice - M. Krumlov B 1:8 (0:1) 05.06. 17:00 -
Hostim - Jaroslavice 3:2 (2:1) 22.05. 14:00 -
Šanov - Vedrovice 0:3 (0:1) 21.05. 17:00 -
Troskotovice - Miroslav B 1:0 (0:0) 21.05. 10:30 -
Suchohrdly - M. Krumlov B 3:3 (2:1) 08.05. 16:30 -
FK Znojmo C - Vranov 6:5 (5:2) 07.05. 16:30 -
Mramotice - Křepice 4:1 (4:0) 24.04. 16:00 -
Rakšice - FK Znojmo B 2:0 (1:0) 24.04. 10:15 -
Dyjákovice - Tasovice B 5:1 (5:0) 23.04. 16:00 -
Štítary - Vrbovec 2:5 (1:1) 17.04. 16:00 -
Božice - Rakšice 4:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Dobřínsko - M. Krumlov C 3:4 (1:3) 15.04. 16:00 -
Hl. Mašůvky - Blížkovice B 2:3 (0:3) 03.04. 15:30 -
Jamolice - Dobřínsko 3:2 (2:0) 27.03. 14:00 -
Dobšice B - H. Kounice 1:1 (1:1) 27.03. 10:15 -
Hostěradice - Božice 5:2 (1:1) 24.10. 14:30 -
St. Petřín - Blížkovice B 7:1 (2:1) 23.10. 14:30 -
Oleksovice - Suchohrdly 1:4 (1:1) 17.10. 14:30 -
M. Krumlov B - Hostěradice 3:3 (1:1) 16.10. 14:30 -
Šatov B - Micmanice 1:0 (0:0) 03.10. 15:00