JENÍK David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostouň B - Švermov 2:5 (2:2) 29.10. 14:30 -
Lety - Hořovice B 2:2 (1:0) 07.10. 16:00 -
Úvaly - Čáslav B 2:1 (2:0) 01.10. 16:00 -
Plaňany - Velim B 2:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
EMĚ Mělník - Benátky B 0:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Vyžlovka - Křivsoudov 2:1 (0:0) 16.09. 10:15 -
Záryby - EMĚ Mělník 3:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Křivsoudov - Kácov 0:5 (0:3) 26.08. 17:00 -
Pátek - Jíkev 5:2 (2:1) 11.06. 17:00 -
Jíkev - Milovice 6:4 (4:2) 04.06. 17:00 -
Bakov - Mělník 6:1 (3:1) 27.05. 17:00 -
Hovorčovice - Kosmonosy B 3:2 (1:1) 20.05. 13:00 -
Poříčí - DBSK 0:0 (0:0) 13.05. 17:00 -
Slavia - Neumětely 9:0 (4:0) 29.04. 17:00 -
Kosmonosy B - Všestudy 4:0 (3:0) 23.04. 17:00 -
Poříčany B - Bříství 5:3 (2:1) 22.04. 17:00 -
Divišov - Kácov 2:2 (2:0) 15.04. 13:00 -
Litol - Nymburk B 2:1 (1:1) 08.04. 16:30 -
Semice B - Stratov 1:1 (0:1) 02.04. 16:30 -
Jince - Černolice 1:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Kácov - Sázava 2:1 (0:1) 05.11. 10:00 -
Kosmonosy B - Hovorčovice 6:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Jevany - U.Janovice 2:1 (2:0) 08.10. 13:00 -
Slavia - N.Ves 4:3 (0:3) 24.09. 16:30 -
Prčice - Křivsoudov 3:0 (0:0) 18.09. 16:30 -
Hovorčovice - Rejšice 0:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Hostouň B - Hředle 1:2 (0:2) 04.09. 17:00 -
Luštěnice - Čáslav B 1:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Vestec - Podlesí 4:3 (2:3) 18.06. 10:30 -
Miřetice - Sázava 1:0 (1:0) 12.06. 14:00 -
Votice - Spartak 3:3 (0:3) 28.05. 17:00 -
Petrovice - Sedlčany B 1:1 (1:1) 17.04. 17:00 -
Žiželice - Vrdy 2:3 (1:2) 10.04. 10:15 -
Záryby - Luštěnice 1:1 (0:1) 19.03. 15:00 -
Semice B - Milovice B 3:3 (1:2) 13.11. 13:30 -
Lysá B - Milčice 4:2 (1:1) 07.11. 14:00 -
Košík - Žitovlice 1:2 (1:1) 16.10. 15:30 -
Lužec - Hovorčovice 2:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
Rudná - Braškov 2:2 (2:0) 11.09. 17:00 -
Byšice - Velvary B 3:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Lány - Rudná 5:1 (2:1) 21.08. 17:00 -
Dobříš B - Lety 1:1 (0:0) 11.10. 16:00 -
Lány - Slaný B 1:4 (0:3) 26.09. 16:30 -
Lysá B - Semice B 2:1 (1:0) 13.09. 17:00 -
Jíkev - Ostrá 2:1p. (1:0) 12.09. 10:15 -
Sány B - Dymokury B 1:1 (0:0) 06.09. 17:00 -
Kounice - Stará Lysá 1:2 (1:1) 30.08. 17:00 -
Všechlapy - Budiměřice 3:0 (2:0) 22.08. 17:00 -
Tatce - Nymburk B 3:7 (1:5) 16.11. 13:30 -
Běrunice - Sloveč 4:2 (2:0) 10.11. 14:00