ŠACHL Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobšice B - Suchohrdly 7:0 (4:0) 09.08. 10:15 -
Micmanice - Pavlice 2:1 (1:0) 02.11. 14:00 -
Jezeřany - Jaroslavice 2:1 (1:0) 20.10. 14:30 -
Rakšice B - Branišovice 9:2 (4:0) 20.10. 10:15 -
Šanov - Suchohrdly 0:1 (0:0) 19.10. 14:30 -
Horní Kounice B - Oleksovice 2:0 (0:0) 13.10. 10:15 -
Hrádek - Horní Kounice 4:1 (1:0) 06.10. 15:00 -
Jezeřany - Suchohrdly 2:3 (1:2) 29.09. 10:15 -
Rakšice B - Dobřínsko 2:0 (1:0) 28.09. 12:30 -
Miroslav C - Branišovice 5:4 (3:3) 22.09. 13:15 -
Prosiměřice - Dobšice B 2:5 (2:4) 21.09. 15:30 -
Rakšice - Božice 5:1 (1:1) 15.09. 16:00 -
Horní Kounice B - Troskotovice 1:1 (1:0) 15.09. 10:15 -
Hostim - FK Znojmo B 1:3 (1:2) 08.09. 14:00 -
Břežany - Hrušovany 1:5 (0:2) 07.09. 16:00 -
Bohutice - Rakšice B 0:7 (0:4) 06.09. 17:00 -
Loděnice - Jamolice 1:4 (0:2) 16.06. 17:00 -
Višňové - Hostim 2:0 (1:0) 15.06. 17:00 -
Olbramovice - Vedrovice 3:0 (2:0) 09.06. 17:00 -
Prosiměřice - St. Petřín 11:0 (2:0) 08.06. 17:00 -
Rakšice - Práče 2:1 (2:1) 02.06. 14:00 -
Mramotice - Hl. Mašůvky 1:0 (0:0) 26.05. 17:00 -
Hostim - FK Znojmo B 3:0 (0:0) 26.05. 14:00 -
Jezeřany - Prosiměřice 4:6 (2:3) 19.05. 17:00 -
Jamolice - Oleksovice 4:1 (2:1) 12.05. 17:00 -
Únanov B - Blížkovice B 4:3 (1:2) 11.05. 16:00 -
Práče - Dobšice B 2:3 (0:2) 04.05. 17:00 -
FK Znojmo B - Jaroslavice 2:8 (0:3) 26.04. 17:00 -
Suchohrdly - Hostěradice 1:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Litobratřice - Suchohrdly 2:2 (0:1) 13.04. 15:30 -
Hrádek - FK Znojmo B 3:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Petrovice - Tavíkovice 6:0 (3:0) 07.04. 10:15 -
Suchohrdly - Hrabětice 6:0 (5:0) 31.03. 15:00 -
Pavlice - Mramotice 5:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
Rakšice - Višňové 0:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Olbramovice - Šanov 1:1 (1:1) 10.11. 13:30 -
Dobřínsko - Prosiměřice B 2:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Jevišovice B - Jaroslavice 2:7 (1:4) 20.10. 11:00 -
Jezeřany - Jevišovice B 3:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Litobratřice - FK Znojmo B 0:3 (0:1) 07.10. 15:00 -
Litobratřice B - Čejkovice 4:1 (3:1) 06.10. 15:00 -
Oleksovice - Jamolice 2:1 (2:0) 30.09. 15:00 -
Jevišovice B - Suchohrdly 1:1 (0:0) 23.09. 15:30 -
Hrádek - Hostim 2:2 (2:1) 16.09. 16:00 -
Lechovice - Litobratřice B 1:8 (1:4) 09.09. 16:30 -
FK Znojmo B - Jezeřany 1:0 (0:0) 09.09. 10:15 -
Vedrovice - Horní Kounice B 5:1 (1:1) 08.09. 10:15 -
Olbramovice - Hostěradice 2:3 (1:2) 02.09. 16:30 -
Prosiměřice - Jevišovice B 1:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Hrabětice - Suchohrdly 3:4 (2:2) 19.08. 16:30