KROUTIL Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mělčany - Babice 5:4 (5:1) 24.10. 14:30 -
Nová Ves - Senorady 3:7 (2:5) 23.10. 14:30 -
Blučina - Hrušovany 0:4 (0:3) 16.10. 14:30 -
Moutnice - Těšany 6:2 (3:1) 10.10. 15:00 -
Budkovice - Oslavany B 1:3 (1:1) 09.10. 15:00 -
Zbraslav B - Radostice 3:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Újezd B - Přísnotice 0:7 (0:1) 28.09. 13:30 -
Pozořice - Popůvky 2:5 (2:2) 26.09. 15:30 -
Vys. Popovice - Lažánky 0:9 (0:5) 25.09. 15:30 -
RAFK B - Žabčice 0:1 (0:0) 19.09. 15:30 -
Deblín - Mor. Bránice 1:1 (1:0) 19.09. 10:30 -
Měnín - Oslavany 3:2 (2:0) 12.09. 16:00 -
Drásov - Mělčany 0:1 (0:1) 04.09. 16:00 -
Radostice - Drásov 0:0 (0:0) 29.08. 17:00 -
Hrušovany - Blažovice 2:1 (0:1) 28.08. 16:00 -
Žabčice - Babice B 3:2 (0:2) 22.08. 17:00 -
Říčany - Oslavany 0:4 (0:2) 15.08. 17:00 -
Zakřany - Vys. Popovice 1:1 (0:1) 07.08. 17:00 -
Doubravice - Velké Opatovice 3:0 (1:0) 11.10. 15:00 -
Borová/Telecí - Boršov 2:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Vysočany B - Lažánky 1:1 (0:0) 27.09. 15:00 -
Lipůvka - Vísky 2:0 (1:0) 20.09. 15:30 -
Jedovnice B - Kunštát C 0:9 (0:5) 13.09. 16:00 -
Jedovnice - Kunštát B 5:3 (3:2) 12.09. 16:00 -
Benešov - Sloup 5:0 (1:0) 06.09. 16:00 -
Bořitov - Doubravice 2:0 (1:0) 30.08. 16:30 -
Cetkovice - Voděrady 7:0 (5:0) 23.08. 17:00 -
Vranová - Kotvrdovice 2:1 (0:1) 16.08. 17:00 -
Letovice - Bořitov 2:1 (1:0) 07.08. 18:00 -
Drnovice - Letovice 4:1 (1:0) 09.11. 13:30 -
Benešov - Vavřinec 0:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Vavřinec - Ostrov 5:2 (1:2) 27.10. 14:00 -
Jedovnice - Drnovice 3:2 (1:2) 19.10. 14:30 -
Letovice B - Doubravice B 1:1 (1:1) 12.10. 15:00 -
Velké Opatovice B - Skalice B 1:4 (0:1) 28.09. 15:30 -
Lipůvka - Voděrady 2:2 (0:2) 22.09. 15:30 -
Vísky - Kořenec 1:1 (1:0) 01.09. 16:30 -
Olomučany - Bořitov 8:1 (5:0) 11.08. 17:00 -
Lipůvka - Knínice 1:0 (1:0) 03.11. 14:00 -
Skalice - Vysočany B 10:0 (3:0) 28.10. 14:00 -
Benešov - Vísky 5:4 (2:1) 21.10. 14:30 -
Voděrady - Lažánky 3:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Kořenec - Vavřinec 3:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Knínice - Lažany 3:4 (1:3) 23.09. 15:30 -
Vísky - Kořenec 4:0 (2:0) 16.09. 16:00 -
Letovice - Rudice 2:0 (0:0) 15.09. 13:45 -
Rudice - Bořitov 2:0 (0:0) 08.09. 16:30 -
Vísky - Ostrov 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Slovan B - ČAFC 2:0 (2:0) 25.08. 14:30 -
Adamov - Vysočany B 3:0 (2:0) 12.08. 17:00