URBÁNEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rajhradice B - RAFK B 1:3 (0:1) 31.03. 15:30 -
Blučina - Blažovice 5:2 (1:0) 30.03. 15:30 -
Mělčany - Radostice 2:2 (1:0) 24.03. 15:00 -
Vys. Popovice - Říčany 0:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Mor. Knínice - Blučina 2:6 (1:3) 17.06. 15:00 -
Lelekovice - Bohdalice 3:3 (2:0) 10.06. 17:30 -
Chudčice - Budkovice 1:3 (0:0) 10.06. 10:30 -
Medlánky - Svratka B 1:1 (1:0) 20.05. 16:30 -
Ivančice B - Zbýšov 2:5 (1:4) 14.05. 16:30 -
Rudice - FKD 0:5 (0:4) 29.04. 16:30 -
SK Uhřice - Svatobořice 1:3 (1:1) 02.04. 16:00 -
Oslavany - Modřice 2:0 (0:0) 01.04. 13:00 -
FKD - Babice 3:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Újezd - Šatov 2:1 (2:1) 30.10. 11:30 -
Troubsko - Višňové 9:1 (2:0) 22.10. 15:00 -
V.Němčice - Kozojídky 1:3 (1:1) 09.10. 15:30 -
Ždánice - Velká n. Vel. 2:3 (2:0) 02.10. 15:30 -
Střelice - Višňové 1:1 (0:1) 11.09. 16:30 -
Slavkov - Lokomotiva 0:3 (0:2) 27.08. 16:30 -
Šatov - Přímětice 1:1 (1:0) 21.08. 17:00 -
Svratka B - Lokomotiva 0:8 (0:5) 13.08. 14:00 -
Lomnice - Ledenice 3:1 (2:0) 07.05. 17:00 -
Kobeřice - Vilémovice 1:4 (0:2) 23.04. 16:00 -
Babice - Boskovice B 0:3 (0:1) 16.04. 16:00 -
Rájec-Jestřebí - Podolí 1:1 (1:1) 10.04. 15:30 -
Vilémovice - Boskovice B 9:1 (5:1) 03.04. 15:30 -
Vysočany - Čebín 2:0 (2:0) 20.03. 14:00 -
Boskovice B - Lipovec 8:1 (4:0) 13.11. 13:30 -
Újezd B - Vin. Šumice 2:3 (1:2) 31.10. 14:30 -
Tuřany - Újezd 0:4 (0:2) 23.10. 10:30 -
FK Znojmo - Miroslav 1:6 (0:2) 17.10. 10:15 -
Přímětice - Svratka B 3:2 (2:2) 09.10. 14:00 -
St. Poddvorov - Petrov 1:0 (0:0) 19.09. 16:00 -
Čebín - Boskovice B 2:2 (1:1) 18.09. 16:00 -
Lipov - Hroznová Lhota B 1:2 (1:0) 29.08. 16:30 -
Přímětice - Tuřany 2:3 (1:1) 14.08. 14:00 -
Babice - Ráječko B 8:0 (5:0) 07.08. 16:30 -
Ochoz - Moutnice 3:2 (0:1) 11.10. 15:00 -
Hrušovany - Židlochovice 2:1 (2:0) 10.10. 15:00 -
Přísnotice - Ochoz 4:1 (2:1) 03.10. 15:00 -
Těšany - Újezd B 4:0 (2:0) 27.09. 13:15 -
Blučina - Pozořice 2:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Ivančice B - Popůvky 6:3 (1:1) 20.09. 15:30 -
Vojkovice B - Ořechov 1:5 (1:2) 15.09. 17:00 -
RAFK B - Těšany 2:2 (1:0) 13.09. 16:00 -
Říčany - Blučina 2:1 (0:0) 06.09. 16:00 -
Vojkovice B - Popůvky 4:1 (2:1) 30.08. 13:00 -
Moutnice - Šlapanice B 2:1 (0:1) 29.08. 16:30 -
Tvarožná - Moutnice B 6:2 (4:1) 23.08. 10:30 -
Mokrá-Horákov - Židlochovice 4:2 (2:2) 22.08. 17:00