CHRAMCOV Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
S. Loz - Žítková 3:0 (1:0) 09.09. 15:00 -
Komňa - Orel Uh. Br. 1:2 (1:0) 02.09. 16:30 -
Bystřice - Žítková 1:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Polešovice - Prakšice 3:4 (2:2) 17.06. 16:30 -
Jarošov - Hluk B 6:3 (2:0) 10.06. 16:30 -
Sušice - Traplice 0:5 (0:3) 03.06. 16:30 -
Prakšice - Hluk B 5:1 (2:0) 27.05. 16:30 -
Nezdenice - Bánov 2:1 (1:1) 26.05. 16:30 -
H. Němčí - Podolí 5:0 (3:0) 20.05. 16:30 -
Přečkovice - Komňa 3:1 (3:0) 13.05. 14:30 -
Nezdenice - Slavkov 2:5 (0:3) 12.05. 16:30 -
Bystřice - St. Hrozenkov 0:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Polešovice - Březová 6:3 (5:2) 29.04. 16:30 -
Částkov - Popovice 1:0 (1:0) 29.04. 10:15 -
Kněžpole - Slavkov 0:1 (0:1) 15.04. 16:00 -
Záhorovice - S. Loz 1:1 (0:1) 08.04. 15:00 -
Sušice - Babice 1:0 (0:0) 01.04. 15:30 -
Drslavice B - Popovice 0:3 (0:0) 31.03. 15:30 -
Jalubí - Babice 3:5 (1:3) 22.10. 14:30 -
Košíky - Traplice 1:4 (0:2) 21.10. 14:30 -
Pitín - Komňa 3:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
Drslavice B - Mistřice 1:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Slavkov - Uh. Ostroh 1:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Korytná - Strání B 1:4 (1:3) 01.10. 15:00 -
Košíky - Huštěnovice 3:1 (2:1) 30.09. 15:00 -
Topolná - Jarošov 2:2 (2:1) 28.09. 15:00 -
Hluk B - Polešovice 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
O.N.Ves - Kněžpole 1:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Nezdenice - Bílovice 2:1 (0:0) 17.09. 15:30 -
Jankovice - Kostelany 2:2 (1:1) 10.09. 16:00 -
Dol.Němčí B - H. Němčí 1:3 (1:2) 03.09. 16:00 -
Kněžpole - Bílovice 2:2 (1:1) 20.08. 16:30 -
Březová - Bánov 6:1 (1:1) 13.08. 15:00 -
Traplice - Košíky 9:3 (5:0) 04.06. 16:30 -
Vlčnov B - Pitín 3:1 (1:0) 03.06. 16:30 -
Jarošov - Bánov 1:2 (1:2) 28.05. 16:30 -
Šumice - Sušice 5:0 (3:0) 21.05. 16:30 -
S. Loz - Bystřice 3:1 (2:1) 14.05. 15:00 -
Bánov - Hluk B 1:1 (1:0) 07.05. 16:30 -
Orel Uh. Br. - Nezdenice 1:4 (0:1) 06.05. 16:30 -
Strání B - Vlčnov B 2:0 (1:0) 30.04. 15:30 -
Kudlovice - Stříbrnice 1:3 (1:0) 23.04. 16:00 -
Bystřice - Podolí 6:3 (4:1) 16.04. 16:00 -
H. Němčí - Vlčnov B 1:0 (1:0) 09.04. 14:00 -
Záhorovice - Strání B 0:4 (0:3) 08.04. 15:00 -
Vlčnov B - H. Němčí 3:5 (1:3) 22.10. 14:30 -
Bystřice - Rudice 4:1 (1:1) 16.10. 14:30 -
Kostelany - Velehrad 2:1 (1:0) 15.10. 14:00 -
Traplice - Huštěnovice 0:3 (0:2) 09.10. 15:00 -
Boršice - Záhorovice 6:0 (3:0) 02.10. 15:00