PUSTĚJOVSKÝ Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sedlnice - Pustějov 3:1 (2:0) 12.05. 17:00 -
Suchdol - Sokol Rybí 3:1 (2:0) 11.05. 17:00 -
Bravantice - Příbor 0:4 (0:2) 04.05. 16:30 -
Straník - Zbyslavice 0:4 (0:2) 28.04. 16:30 -
Žilina B - Hodslavice 0:2 (0:1) 28.04. 10:15 -
Mořkov - Bravantice 1:0 (1:0) 27.04. 15:30 -
Zbyslavice - Starý Jičín B 5:1 (1:1) 21.04. 16:00 -
Bravantice - Kunín 4:0 (3:0) 20.04. 16:00 -
Mořkov - Pustějov 1:3 (1:1) 14.04. 16:00 -
Kunín - Sokol Rybí 2:1p. (0:0) 13.04. 16:00 -
Hostašovice - Zbyslavice 3:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Příbor - Sedlnice 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Sedlnice - Mořkov 0:2 (0:2) 29.10. 14:30 -
Bystré - Petřvald n. M. B 3:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Hladké Životice - Bordovice 2:1p. (0:0) 22.10. 14:30 -
V. Albrechtice - Hostašovice 2:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Kyjovice - N.Jič-Bludovice 3:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Štramberk - Hodslavice 0:3 (0:2) 14.10. 14:00 -
Olbramice - Suchdol 1:2p. (1:0) 08.10. 15:00 -
V. Albrechtice - Ženklava 3:2p. (2:2) 07.10. 15:00 -
Děrné - Pustějov 2:3 (2:1) 01.10. 15:00 -
Sokol Rybí - Suchdol 3:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Mankovice - Žilina B 4:3p. (1:1) 23.09. 15:30 -
Bordovice - Zbyslavice 7:0 (5:0) 23.09. 10:00 -
Starý Jičín B - Hostašovice 4:1 (1:0) 17.09. 10:00 -
Kunín - Žilina 2:1p. (0:0) 16.09. 15:30 -
Skotnice B - Bílov 1:2p. (1:0) 10.09. 16:00 -
Kateřinice - Studénka 1:2 (0:1) 03.09. 16:00 -
Příbor - Pustějov 3:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Ženklava - Hladké Životice 5:4p. (2:3) 27.08. 16:30 -
Pustějov - Mořkov 3:6 (1:2) 26.08. 16:30 -
Petřvald n. M. B - V. Albrechtice 1:2p. (1:0) 20.08. 16:30 -
Suchdol - Sedlnice 4:3p. (1:1) 19.08. 16:30 -
Sokol Rybí - Bravantice 0:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Žilina - Mořkov 5:4p. (2:1) 17.06. 10:15 -
Pustějov - Sokol Rybí 3:1 (2:1) 16.06. 17:00 -
Zbyslavice - Bordovice 1:3 (0:2) 11.06. 17:00 -
Žilina - Kateřinice 6:1 (4:1) 11.06. 10:15 -
Kunín - Bartošovice 9:1 (4:0) 10.06. 17:00 -
Odry - Děrné 1:0 (0:0) 08.06. 17:30 -
Kateřinice - V. Albrechtice 1:2p. (0:0) 04.06. 17:00 -
Bordovice - Bystré 2:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Žilina - V. Albrechtice 1:2p. (1:0) 28.05. 10:15 -
Odry - Příbor 2:1 (0:1) 27.05. 17:00 -
Sedlnice - Hostašovice 5:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Příbor - Kunín 1:3 (1:2) 20.05. 17:00 -
Straník - Bordovice 2:5 (1:1) 14.05. 16:30 -
Starý Jičín B - Zbyslavice 4:3p. (1:1) 14.05. 10:00 -
Životice u NJ - Hladké Životice 1:5 (1:2) 13.05. 16:30 -
Bartošovice - Žilina 1:2p. (0:0) 07.05. 16:30