KRCHŇÁK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
SK Uhřice - Moravská 1:2 (0:0) 21.04. 16:30 -
Střelice B - Senorady 5:4 (4:1) 14.04. 16:00 -
Ždánice - Kyjov 0:2 (0:0) 31.03. 15:30 -
Milotice - SK Uhřice 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Blatnice - SK Uhřice 3:1 (1:0) 29.10. 14:00 -
Rudice - Medlánky 3:0 (2:0) 21.10. 15:00 -
Babice - Lokomotiva 1:3 (1:1) 15.10. 15:00 -
Babice - Křenovice 5:1 (2:1) 01.10. 15:30 -
Nová Ves - Senorady 1:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Šatov - Přímětice 2:0 (2:0) 17.09. 16:00 -
Mokrá-Horákov - Babice B 6:1 (2:1) 16.09. 15:30 -
SK Uhřice - Šardice 2:3 (2:0) 10.09. 16:30 -
Měnín B - Babice B 7:1 (3:1) 03.09. 16:30 -
Žatčany - Podolí B 4:1 (2:0) 03.09. 10:30 -
Rudice - Bohdalice 1:2 (1:2) 02.09. 16:30 -
Ždánice - V. Bílovice 3:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Střelice - FK Znojmo 0:1 (0:0) 13.08. 17:30 -
Troubsko - FK Znojmo 2:1 (1:1) 06.05. 17:00 -
Mikulov - Charvátská 1:1 (1:0) 29.04. 16:30 -
Višňové - Střelice 8:1 (3:0) 23.04. 16:30 -
Vev. Bítýška - Lokomotiva 1:2 (0:1) 19.04. 17:30 -
Střelice - Novosedly 5:2 (2:2) 30.10. 14:00 -
Babice - Kunštát B 1:4 (0:3) 15.10. 15:00 -
Kozojídky - Blatnice 2:1 (2:1) 11.10. 10:00 -
Hroznová Lhota - Pačlavice 5:2 (1:2) 04.10. 15:00 -
Dobšice - Žebětín 3:0 (1:0) 27.09. 15:30 -
Vyškov B - Pačlavice 3:0 (1:0) 20.09. 10:30 -
Veselí - Velká n. Vel. 3:0 (1:0) 05.09. 16:00 -
Tišnov - Soběšice 3:2 (1:2) 30.08. 16:30 -
Milotice - V. Pavlovice 3:1 (1:1) 23.08. 16:30 -
V. Pavlovice - Nikolčice 2:1 (0:1) 02.11. 14:00 -
Novosedly - Slatina 1:4 (1:3) 05.10. 15:00 -
Želešice - Vojkovice 4:0 (4:0) 15.09. 13:30 -
Nikolčice - Rohatec 2:1 (2:1) 01.09. 16:30 -
Újezd - Blatnice 2:2 (0:1) 25.08. 14:00 -
Bučovice - Lednice 0:1 (0:0) 18.08. 17:00 -
Rakvice - Nikolčice 0:4 (0:1) 10.08. 17:00 -
Kyjov - Rohatec 2:5 (0:1) 15.06. 15:00 -
Dobšice - Miroslav 8:1 (3:1) 02.06. 16:30 -
Zastávka - Šlapanice 2:3 (1:2) 11.05. 17:00 -
RAFK - Přímětice 4:5 (0:1) 20.04. 16:00 -
Novosedly - Slovan 1:0 (0:0) 13.04. 15:30 -
Miroslav - Zastávka 1:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Kohoutovice - Medlánky 1:3 (1:0) 29.09. 10:30 -
Slovan B - Líšeň C 3:2 (2:0) 09.09. 10:30 -
Dražovice - Černá Hora 1:1 (0:1) 02.09. 16:30 -
Blížkovice - Jevišovice 2:1 (1:1) 09.06. 16:30 -
Jundrov - M. Krumlov B 2:2 (1:1) 05.05. 10:30 -
Pohořelice - Mikulovice 6:0 (0:0) 28.04. 16:00 -
Jedovnice - Soběšice 1:3 (0:2) 14.04. 15:30