MALÍK Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vyškov B - Želešice 4:0 (3:0) 14.04. 10:00 -
V. Bílovice - Ratíškovice B 2:0 (0:0) 06.04. 10:00 -
Tišnov - Vojkovice 3:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Tvrdonice - Milotice 0:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Vyškov B - Valtice 10:1 (4:0) 29.10. 10:00 -
Šatov - ČAFC 2:1 (2:0) 22.10. 15:00 -
Miroslav - Střelice 2:2 (0:2) 15.10. 15:00 -
Ořechov - Jevišovice 3:2 (0:1) 07.10. 15:30 -
Lokomotiva - Rudice 1:2 (0:1) 23.09. 16:00 -
Rohatec - Veselí 1:0 (1:0) 17.09. 16:00 -
Nikolčice - Vnorovy 0:4 (0:1) 03.09. 16:30 -
Vyškov B - Rohatec 2:3 (1:1) 20.08. 10:00 -
Vojkovice - Rohatec 1:2 (0:1) 10.06. 16:30 -
Kozojídky - Strážnice 3:1 (3:0) 03.06. 10:00 -
Újezd - Přímětice 1:2 (1:1) 21.05. 10:00 -
Ždánice - Strážnice 2:3 (0:2) 07.05. 16:30 -
Ratíškovice B - SK Uhřice 1:0 (1:0) 28.04. 17:00 -
Žebětín - Tišnov 1:3 (0:2) 22.04. 16:30 -
Tvrdonice - Velká n. Vel. 2:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Veselí - Kohoutovice 2:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Přibice - Božice 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Kozojídky - Velká n. Vel. 5:0 (3:0) 30.10. 10:00 -
St. Poddvorov - V. Bílovice 0:2 (0:1) 23.10. 15:00 -
Velká n. Vel. - Šardice 1:2 (1:1) 09.10. 15:30 -
Velká n. Vel. - St. Poddvorov 2:1 (2:0) 17.09. 16:00 -
V.Němčice - Ždánice 0:5 (0:1) 11.09. 16:30 -
V. Bílovice - Strážnice 2:0 (0:0) 14.08. 17:30 -
SK Uhřice - V. Bílovice 4:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Kobeřice - Boskovice B 1:1 (1:1) 04.06. 16:30 -
Charvátská - Kozojídky 0:2 (0:1) 28.05. 10:00 -
Přibice - Šardice 3:2 (2:0) 14.05. 16:30 -
Višňové - Újezd 0:2 (0:1) 30.04. 16:30 -
Kozojídky - SK Uhřice 3:1 (2:1) 17.04. 10:00 -
Tvrdonice - Kyjov 1:7 (0:2) 10.04. 15:30 -
Bohdalice - Vev. Bítýška 1:1 (0:1) 26.03. 14:00 -
Svratka B - Tuřany 3:1 (0:1) 30.10. 11:30 -
St. Poddvorov - Hroznová Lhota B 5:2 (3:1) 24.10. 15:00 -
Pohořelice - Tuřany 4:0 (2:0) 16.10. 10:30 -
Dambořice - Lipov 1:2 (0:2) 10.10. 15:30 -
V. Bílovice - Tvrdonice 4:0 (1:0) 02.10. 15:30 -
Bohdalice - Lelekovice 2:3 (1:0) 18.09. 16:00 -
Přibice - Kozojídky 0:0 (0:0) 05.09. 10:00 -
Vev. Bítýška - Boskovice B 4:2 (1:0) 22.08. 17:00 -
Vacenovice - Ždánice 5:0 (4:0) 10.10. 15:00 -
Šardice - SK Uhřice 3:0 (0:0) 03.10. 15:00 -
Tvrdonice - Šardice 0:2 (0:1) 27.09. 15:30 -
Valtice - Přibice 5:0 (1:0) 20.09. 15:30 -
Kohoutovice - Blížkovice 6:0 (3:0) 12.09. 10:30 -
Kozojídky - V. Bílovice 2:2 (2:1) 06.09. 10:00 -
Podolí - Bohdalice 3:1 (1:0) 29.08. 16:30