VOJNOVIČ Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tři Sekery - Březová 2:1 (2:0) 27.04. 14:00 -
Loket - Svatava 3:0 (2:0) 21.04. 14:00 -
Skalná - Březová B 3:1 (2:0) 13.04. 14:30 -
St.Voda - V. Hleďsebe 2:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Tři Sekery - Hranice 6:3 (3:2) 06.04. 13:30 -
Sokolov B - Kraslice 7:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
Aš - Svatava 1:3 (1:1) 04.11. 11:00 -
Loket - Pila 1:3 (0:1) 29.10. 14:00 -
H. Slavkov - Lipová 6:0 (2:0) 21.10. 10:30 -
Vojkovice - H. Slavkov 2:5 (0:3) 15.10. 13:00 -
Plesná - Hranice 2:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Rychnov - Svatava 0:3 (0:1) 07.10. 13:00 -
Březová B - Aš 3:3 (1:1) 01.10. 10:30 -
Nejdek - Pila 6:1 (2:1) 30.09. 13:00 -
Kynžvart - Křižovatka 10:1 (5:1) 24.09. 14:00 -
Tři Sekery - Chyše 4:2 (1:2) 16.09. 13:30 -
Kraslice - Březová B 0:0 (0:0) 09.09. 10:30 -
Sokolov B - Skalná 7:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Hranice B - Vojtanov 1:4 (0:2) 03.09. 14:00 -
Aš - Rychnov 3:6 (1:3) 02.09. 14:00 -
Milhostov - Kynžvart 1:7 (1:2) 27.08. 14:00 -
Hranice - Dolní Žandov 1:4 (1:1) 26.08. 17:00 -
Dolní Žandov - Chyše 1:3 (0:2) 19.08. 17:00 -
Bílá Hora - Čakovice 0:4 (0:2) 18.06. 17:00 -
Řeporyje - Zlíchov 1:2 (0:1) 17.06. 17:00 -
N. Kostel - Luby 1:4 (0:1) 15.06. 18:00 -
Nebušice - Aritma B 2:3 (0:1) 27.05. 10:30 -
Př.Kopanina B - Vyšehrad B 2:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Újezd n. Lesy - Vršovice 0:2 (0:1) 26.04. 17:30 -
Ďáblice - Kunratice 1:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Dubeč - Xaverov 1:1 (0:0) 07.04. 10:15 -
Zlíchov - Nebušice 4:0 (3:0) 01.04. 10:15 -
D. Počernice B - Kunratice B 4:3 (2:1) 19.03. 14:00 -
Union - Třeboradice 0:2 (0:0) 11.03. 10:45 -
Ďáblice - Vršovice 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Kunratice - Chabry 1:4 (0:1) 09.10. 16:00 -
Hrusice - Senohraby 2:5 (1:3) 01.10. 16:00 -
Březiněves - Xaverov 4:3 (1:1) 01.10. 10:15 -
Modřany B - Slivenec B 3:1 (2:1) 25.09. 14:00 -
1999 Praha - Raptors 3:2 (3:2) 17.09. 16:30 -
Újezd n. Lesy B - Satalice 1:6 (0:1) 10.09. 14:30 -
Vyšehrad B - Uh. sklady 0:6 (0:5) 04.09. 17:00 -
Spoje - Xaverov 5:0 (3:0) 11.06. 10:15 -
Cholupice - Zbraslav 5:2 (1:1) 29.05. 17:00 -
Střešovice C - Modřany B 2:1 (0:0) 15.05. 17:00 -
1999 Praha - Zlíchov 4:0 (3:0) 14.05. 17:00 -
Uhříněves - Březiněves 4:1 (2:1) 23.04. 10:30 -
Kunratice - Kyje 3:3 (2:1) 10.04. 16:30 -
Spoje - Háje 3:2 (2:1) 26.03. 10:15 -
Kyje - Praga 0:4 (0:0) 30.10. 10:15