ŽENOŽIČKA Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štěpánov - Štarnov 6:1 (1:0) 20.04. 16:00 -
Drahanovice - Přáslavice 5:3 (2:2) 14.04. 15:30 -
Babice - Sokol Mladeč 1:4 (0:3) 13.04. 15:30 -
Střelice - Červenka 1:4 (0:2) 30.03. 15:00 -
Štarnov - Bohuňovice B 0:1 (0:1) 16.03. 14:00 -
Šumvald - Přáslavice 1:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Blatec - Střelice 4:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
Nedvězí - Sokol Mladeč 0:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Troubelice - Sokol Pňovice 5:1 (4:0) 15.10. 15:30 -
Mladějovice - Huzová 3:2 (1:0) 14.10. 15:00 -
Drahanovice - Štarnov 7:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Drahlov B - Jiříkov 3:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Příkazy - Blatec 3:2p. (2:1) 28.09. 15:30 -
Drahanovice - SK Grygov 5:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Sokol Pňovice - Jiříkov 2:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
SK Grygov - Přáslavice 0:1 (0:0) 16.09. 15:30 -
Hodolany - Tršice 9:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Tršice - Střeň 2:3 (2:0) 03.09. 16:00 -
Štěpánov - Horka 3:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Mor. Huzová - SK Králová 1:9 (0:4) 05.08. 16:00 -
Sokol Odrlice - Sokol Jívová 7:0 (2:0) 10.06. 12:15 -
Příkazy - Bohuňovice B 4:2 (2:1) 31.05. 17:30 -
Nemilany - Drahanovice 3:2p. (1:1) 27.05. 17:00 -
Nová Hradečná - Lužice 1:2 (0:1) 21.05. 16:30 -
Jiříkov - Mor. Huzová 2:3p. (2:1) 20.05. 16:30 -
Hlubočky B - Příkazy 2:7 (1:3) 07.05. 10:15 -
SK Sokol Těšetice - Slatinice B 7:0 (3:0) 06.05. 14:30 -
SK Grygov - Červenka 3:1 (0:0) 29.04. 16:00 -
Babice - Hv. Libavá 5:4 (1:3) 22.04. 16:00 -
Sokol Hnojice - Jiříkov 3:2 (2:1) 09.04. 15:30 -
Blatec - Bohuňovice B 3:1 (2:1) 12.11. 14:00 -
Nová Hradečná - Šumvald 2:1p. (1:1) 30.10. 14:30 -
Sokol Hnojice - Lutín 0:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Drahanovice - Nemilany 6:2 (3:0) 16.10. 14:30 -
Sokol Jívová - Sokol Mladeč 1:6 (0:2) 02.10. 15:00 -
Nová Hradečná - Červenka 0:4 (0:4) 28.09. 15:30 -
Příkazy B - Štěpánov 0:2 (0:0) 24.09. 15:30 -
Příkazy - Hlubočky B 11:2 (2:1) 24.09. 13:00 -
Sokol Pňovice - Chválkovice B 9:1 (4:1) 18.09. 15:30 -
Jiříkov - Huzová 2:1 (1:0) 17.09. 15:30 -
Šumvald - Střelice 3:2p. (1:1) 11.09. 16:00 -
SK Králová - Hodolany 0:5 (0:2) 10.09. 15:00 -
Střeň - Drahlov B 3:2 (2:2) 04.09. 15:00 -
Štěpánov - Petrovice 8:0 (5:0) 03.09. 16:30 -
Červenka - Štarnov 1:3 (0:3) 20.08. 16:30 -
Hv. Libavá - Nedvězí 4:3 (1:2) 13.08. 15:00 -
Drahanovice - SK Sokol Těšetice 7:1 (3:0) 07.08. 15:30 -
Sokol Bouzov - Sokol Jívová 3:2 (0:1) 26.06. 14:00 -
Doloplazy B - Mor. Huzová 4:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Sokol Vilémov - Protivanov B 1:2p. (1:0) 15.05. 15:00