Novák Kamil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stráž n.N. B - Zdislava 3:0 (3:0) 27.04. 17:00 -
Václavice - Stráž n.N. B 0:4 (0:0) 21.04. 15:00 -
Jindřichovice - H. Řasnice 3:0 (1:0) 20.04. 17:00 -
Hlavice - Václavice 1:2 (1:2) 14.04. 16:00 -
Raspenava - Dětřichov 1:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
Vratislavice B - Stráž n.N. B 4:2 (1:2) 07.04. 16:30 -
Jindřichovice - Habartice 1:1 (1:1) 06.04. 16:30 -
Bulovka - Víska 2:1 (1:1) 30.03. 15:00 -
Habartice - Raspenava 1:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Jindřichovice - Frýdlant C 6:4 (2:1) 25.11. 14:00 -
Hlavice - Stráž n.N. B 2:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Chotyně - Mníšek B 2:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Jindřichovice - Dětřichov 5:2 (4:2) 21.10. 15:30 -
Rozstání B - Mníšek B 6:5 (2:2) 15.10. 14:00 -
Kr. Les - Doubí B 6:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
Rozstání B - Zdislava 6:3 (5:0) 07.10. 14:00 -
Hlavice - Mníšek B 2:1 (2:1) 01.10. 16:00 -
H. Řasnice - Dětřichov 2:5 (1:3) 30.09. 16:00 -
Stráž n.N. B - Zdislava 1:4 (0:0) 23.09. 16:30 -
Hlavice - Chotyně 3:2 (3:1) 17.09. 16:00 -
Kr. Les - Frýdlant B 2:2 (0:2) 16.09. 16:30 -
Bílý Potok - Bulovka 3:6 (0:2) 16.09. 14:30 -
Jindřichovice - Bílý Potok 10:0 (8:0) 09.09. 17:00 -
Bulovka - Habartice 2:1 (0:0) 09.09. 15:00 -
H. Řasnice - Víska 0:4 (0:2) 02.09. 17:00 -
Hlavice - Zdislava 6:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Bílý Potok - H. Řasnice 2:3 (2:1) 19.08. 17:00 -
H. Řasnice - Habartice 1:6 (1:3) 12.08. 17:00 -
Bílý Potok - Frýdlant C 3:5 (2:3) 10.06. 15:00 -
Bílý Potok - Dětřichov 1:6 (1:2) 03.06. 17:00 -
Dolní Řasnice - Kr. Studánka B 0:5 (0:2) 27.05. 14:00 -
Krnsko B - Luštěnice B 5:3 (1:1) 26.03. 15:00 -
Nemyslovice - Krnsko B 6:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Strašnov - Nemyslovice 4:3 (2:1) 30.10. 14:30 -
Zdětín B - Krnsko B 2:2 (1:2) 09.10. 16:00 -
Skalsko - D.Lhota 0:6 (0:1) 02.10. 16:00 -
Žerčice - Luštěnice B 4:5 (2:2) 18.09. 16:30 -
K.Vrutice B - Krnsko B 2:2 (0:1) 11.09. 17:00 -
Bezno-Sovinky B - Klášter 0:4 (0:1) 04.09. 17:00 -
Skalsko - Strašnov 2:0 (0:0) 28.08. 17:00 -
Zdětín B - Luštěnice B 2:4 (0:2) 21.08. 17:00 -
K.Vrutice B - Sporting MB B 2:4 (0:1) 12.06. 17:00 -
Krnsko B - Skalsko 3:1 (1:0) 08.05. 13:30 -
K.Vrutice B - Bezno-Sovinky B 2:2 (1:0) 01.05. 17:00 -
Tatce - Dvory 9:1 (6:0) 15.10. 16:00 -
Dlouhopolsko - Vrbice 2:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Všechlapy B - Litol 1:1 (1:0) 02.10. 16:30 -
Jabkenice - OBRUBY 0:1 (0:1) 01.10. 16:30 -
Hradištko - Milčice 4:4 (2:4) 25.09. 10:15 -
Stará Lysá - Třebestovice 3:3 (2:2) 24.09. 16:30