Říha Filip
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Přelovice B - Staré Ždánice 5:2 (3:1) 16.11. 13:30 -
Jaroslav - Selmice 4:1 (1:1) 03.11. 14:00 -
Chrast - Kameničky 1:1 (0:1) 02.11. 14:00 -
Lány - Dolany 1:2 (0:1) 27.10. 14:30 -
Valy - Dražkovice 2:0 (1:0) 26.10. 14:30 -
Přelouč C - Choltice B 1:0 (1:0) 20.10. 15:30 -
Litětiny - Dašice B 6:0 (3:0) 13.10. 15:30 -
Dříteč - Rohoznice 2:3 (2:1) 12.10. 15:30 -
Dašice - Valy 3:1 (2:0) 05.10. 16:00 -
Choltice B - Řečany B 0:4 (0:3) 28.09. 16:00 -
Staré Ždánice - Dolany 2:0 (2:0) 22.09. 16:30 -
Křičeň - Přelouč B 2:1 (0:0) 15.09. 16:30 -
Přelouč C - Srch B 4:1 (2:0) 08.09. 17:00 -
L. Bohdaneč B - Zdechovice 3:0 (2:0) 08.09. 14:00 -
Bukovka - Nemošice 3:0 (2:0) 07.09. 17:00 -
Veliny - Popkovice 5:1 (5:1) 01.09. 17:00 -
Jankovice - Kojice 1:0 (0:0) 31.08. 17:00 -
Dolany - Choltice B 0:4 (0:4) 28.08. 18:00 -
Dříteč B - Nemošice B 4:2 (1:0) 25.08. 17:00 -
Řečany B - Rybitví 2:1 (2:1) 24.08. 17:00 -
Jankovice - Újezd B 1:0 (1:0) 15.06. 14:00 -
Nemošice B - Chvojenec B 4:2 (2:0) 09.06. 17:00 -
Choltice B - R. Bělá B 1:3 (1:2) 02.06. 17:00 -
S. Mateřov B - Dašice B 9:1 (2:0) 26.05. 17:00 -
R. Bělá B - Jankovice 7:3 (4:2) 25.05. 17:00 -
Újezd B - Kojice 2:2 (1:2) 19.05. 17:00 -
Jankovice - Zdechovice 3:2 (3:1) 18.05. 17:00 -
SKP Pardubice - Opatovice B 0:3 (0:1) 05.05. 17:00 -
Slatiňany B - Křižanovice 5:0 (3:0) 28.04. 17:00 -
Mnětice - Lány 7:1 (2:1) 21.04. 16:00 -
Litětiny - Opatovice B 3:1 (2:1) 07.04. 15:30 -
Řečany B - L. Bohdaneč B 3:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Dašice B - Nemošice B 4:2 (1:0) 31.03. 15:30 -
Choltice B - Selmice 4:2 (2:2) 10.11. 13:30 -
St. Čívice - Dašice 0:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Rybitví - Zdechovice 6:1 (3:0) 27.10. 14:30 -
Torpedo Pce - Staré Hradiště 0:5 (0:2) 14.10. 10:30 -
Dříteč B - Veliny 1:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Řečany B - Kojice 0:0 (0:0) 22.09. 16:30 -
Staré Ždánice - Rybitví 5:2 (1:1) 16.09. 16:30 -
Srch B - St. Čívice 5:2 (1:2) 02.09. 17:00 -
Tetov - Lány 4:3 (3:2) 01.09. 17:00 -
Popkovice - Ostřetín 0:6 (0:4) 25.08. 10:15 -
Dříteč - Libišany 3:3 (2:3) 16.06. 17:00 -
V. Chvojno - Roveň 0:5 (0:1) 19.05. 17:00 -
Rohoznice - Bukovka 1:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
H. Ředice B - Chvojenec B 0:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Opatovice - Ostřešany 4:4 (2:2) 22.04. 16:00 -
S. Mateřov B - Mnětice 3:2 (0:1) 14.04. 16:00 -
Nemošice - Torpedo Pce 0:2 (0:1) 07.04. 15:30