Herzog Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ml. Vožice - Dačice 1:3 (1:2) 20.04. 10:15 -
Slavia ČB - Čt.Dvory 1:0 (1:0) 06.04. 10:30 -
Ml. Vožice - Jistebnice 3:3 (2:1) 11.11. 14:00 -
Blatná - Planá 1:2 (1:1) 04.11. 14:00 -
Kaplice - K.Újezd 3:2 (1:1) 22.10. 15:30 -
Bystřice - Lomnice 3:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
D. Dvořiště - Blatná 0:2 (0:0) 23.09. 13:00 -
Loko ČB - Veselí 2:1 (2:0) 16.09. 10:15 -
Rat. Hory - Chotoviny 1:3 (1:3) 09.09. 13:30 -
Planá - Čkyně 1:3 (1:2) 02.09. 13:30 -
St. Hlína - Lodhéřov 6:3 (3:2) 26.08. 17:00 -
Dačice - N.Včelnice 5:0 (4:0) 26.08. 10:15 -
D. Dvořiště - Hrdějovice 2:3 (1:1) 19.08. 13:30 -
Planá - Blatná 3:0 (1:0) 17.06. 10:15 -
Veselí - Dačice 0:6 (0:1) 11.06. 17:00 -
Lomnice - Třeboň B 0:3 (0:2) 10.06. 17:00 -
Božetice - Chotoviny 1:3 (1:3) 27.05. 17:00 -
St. Hlína - Kunžak 8:2 (3:0) 20.05. 17:00 -
N.Ves - D. Dvořiště 4:1 (2:1) 20.05. 10:15 -
Čt.Dvory - Jistebnice 0:2 (0:1) 01.05. 10:15 -
Kovářov - Lišov 0:4 (0:1) 29.04. 17:00 -
Planá - Netolice 7:2 (5:1) 08.04. 16:30 -
Lišov - Chýnov 2:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Nemanice - Veselí 1:0 (0:0) 29.10. 10:30 -
Ledenice - Olešnice 2:0 (0:0) 23.10. 15:00 -
Kaplice B - T.Sviny B 1:0 (1:0) 22.10. 12:00 -
Bernartice - Čt.Dvory 3:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Planá - Kaplice 1:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Chýnov - Bernartice 1:2 (0:0) 18.09. 16:30 -
Nemanice - Loko ČB 1:5 (0:2) 28.08. 17:00 -
Sedlec - K.Újezd 1:7 (0:4) 18.06. 13:30 -
Mirovice - Roudné 0:4 (0:1) 04.06. 13:30 -
Veselí - Ševětín 3:0 (1:0) 21.05. 16:00 -
Novosedly - Stráž 1:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
N.Včelnice B - Kunžak 3:8 (3:3) 08.05. 17:00 -
Met. Tábor - Loko ČB 6:1 (3:1) 07.05. 17:00 -
N.Včelnice B - Suchdol B 1:2 (0:2) 17.04. 17:00 -
Semice - Kaplice 4:2 (3:1) 16.04. 13:30 -
Lišov - Kovářov 4:0 (1:0) 03.04. 16:30 -
Suchdol B - Stráž 0:5 (0:3) 02.04. 16:30 -
Dříteň - Boršov 0:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
N.Včelnice B - Popelín 1:1 (0:1) 31.10. 14:00 -
N.Ves - Čkyně 1:1 (0:0) 30.10. 10:15 -
Stráž - St. Hobzí 8:0 (2:0) 28.10. 14:00 -
Vimperk - Roudné 1:0 (0:0) 16.10. 15:00 -
Vodňany - Semice 1:2 (1:0) 02.10. 16:00 -
Met. Tábor - Nemanice 6:1 (0:0) 11.09. 17:00 -
Suchdol B - N.Včelnice B 2:0 (1:0) 04.09. 17:00 -
Chýnov - Kovářov 0:0 (0:0) 29.08. 17:00 -
Roudné - Čkyně 1:0 (1:0) 21.08. 13:30