Hráčem 12. kola, 1.B třída sk. E, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Pavel Pokorný

39%

Dalším hráče Nepolis, který vyhrává hlasování je Pavel Pokorný. Nepolisy se natrápily proti Baníku Žacléř. Už od šesté minuty prohrávaly a dělaly vše proto, aby stav utkání zvrtálily. Jenže je opět trápila koncovka a tak to vypadalo, že střeleckou smůlu ne a ne prolomit. Nakonec se ale přece jen dočkaly vyrovnání. A byl to právě vítěz naší ankety, komu se to povedlo. Zápas nakonec dospěl až na pokutové kopy a v těch byly Nepolisy úspěšnější.

Pavel do týmu přišel před začátkem podzimní části. Podle jeho spoluhráčů tento rychlý hráč ještě více zvedl hru Nepolis po postupu z okresního přeboru. A tak i díky němu jsou Nepolisy blíž a blíž postupu do 1.A třídy. Rozhovor s Pavlem Vám přeneseme v průběhu týdne.

2. Jakub Navrátil 31%
3. Martin Bartoš 15%

0

Druhé a třetí místo zastupuji dva fotbalisté Dolní Kalné. Dolní Kalná v tomto kole dokázala zvítězit na hřišti Kobylic. Martin Bartoš rozhodl jediným gólem v 86. minutě o hubeném vítězství 0:1. Jakub Navrátil naopak podal výborný výkon, za který si zasloužil označení "Hráč zápasu".

Po dnešním vloženém kole se nechystáme sputit hlasování o Hráče kola, své favority budete mít proto možnost prosadit až po víkendovém kole.