Hráčem 24. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Jordán

29%

Jiří Jordán vstřelil hattrick do sítě Jindřichova Hradce "B" a díky tomuto počinu se stal Hráčem kola! Nejdříve v 7. minutě dostal svůj tým do vedení 1:0. Po hradeckém vyrovnání strhl vedení brankami v 37. a 42. minutě na stranu Hrdějovic. Byl to jeho zápas.

2. Ondřej Marhoun 24%
3. Ota Kindermann 19%

0

Historicky první vítěz z týmu Hrdějovic. Zcela po zásluze, protože hattrick za 35 minut není  k vidění každé hrací kolo. Marně se snažil konkurovat čtyřdvorský Marhoun, který skončil druhý. Třetí místo putuje k Malému jezu za Otou Kindermannem. Rozhovor s vítězem Vám přinesem již zítra.