Hráčem 8. kola, III. třída sk. A Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 11.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Roman Gereg

51%

Roman Gereg - Gólman Řepova trápil ve šlágru kola útočníky Kosmonos skvělými zákroky a i díky němu tak nakonec Řepov ve šlágru kola bere "alespoň" bod. Hlasování ovládl přesvědčivým způsobem, když získal 51% z více než sta hlasů!

2. Josef Kandráč 16%
3. Josef Nedošetko 9%

0

2. místo: Josef Kandráč (Klášter) - Posila z Hradiště byla hlavní postavou v záchranářském boji proti Sportingu. V prvních pěti minutách se prosadil dvakrát a ve druhém poločase dovršil hattrick. Díky němu tak Klášter zvládl zápas výsledkem 6:4.

3. místo: Josef Nedošetko (Jizeran Doubrava) - Nedá se nic dělat, tento dvacetiletý záložník už se poněkolikáte objevuje v sestavě kola. Pravidelně střílí branky a i v tomto kole pomohl svému týmu k další výhře dvěma góly.