Tvrdě vybojované vítězství Brušperku nad Vřesinou

0
Vřesině se dařilo dlouho držet proti favorizovanému Brušperku nerozhodný stav, ale nakonec přece jenom prohráli 2:0.
Outsideři tabulky Vřesina předvedla v Brušperku úctyhodný výkon a dovedla se svým soupeřem hrát alespoň v první půli vyrovnanou partii, byť Brušperk měl jistě více ze hry. Kvůli střelecké smůle se ovšem domácí nemohli prosadit, a tak skončil poločas bez gólů. Ve druhém utkání už byl děj o něco dramatičtější. Rozhodčí vyloučili hráče domácích, takže měli hosté možnost hrát přesilovku. Tu ovšem nevyužili a za několik málo minut se počet hráčů na hřišti vyrovnal. Díky už druhému faulu na Krejčuka byl vyloučen i hráč hostů. Brušperku se nakonec povedlo po povedených akcích dát dva góly a v trošku těžším zápase než čekali, si vítězství pohlídali. Jistě je potřeba vyzdvihnout houževnatý výkon hostů, se kterým jistě domácí tolik nepočítali.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.