Plzeňský mistr začal přípravu dvěma zápasy na půdě divizních soupeřů!

0

Hned dva západočeské účastníky Divize A prověřili na úvod přípravy fotbalisté Viktorie Plzeň. Český mistr nejprve přehrál 7:0 Doubravku a poté přehrál 6:0 Klatovy, které slavily 120. výročí založení klubu.

Do přípravného období vstoupili plzeňští fotbalisté v úterý 19. června proti Doubravce. Na Sencu zvítězili hladce 7:0 a téměř tisícovce diváků se představily i všechny letní posily ligového mistra – tedy Roman Procházka, Luděk Pernica, Ubong Ekpai a Jaroslav Navrátil. Domácí drželi nerozhodné skóre do 17. minuty, kdy otevřel skóre Tomáš Chorý. Definitivně pak desátý tým uplynulého ročníku Divize A zlomil v závěru prvního poločasu dvěma slepenými zásahy mladíček Ondřej Štursa.

Senco Doubravka – FC Viktoria Plzeň 0:7 (0:3)

Góly: 17. Chorý, 37. Štursa, 39. Štursa, 67. Havel, 78. Bakoš, 82. Bakoš, 90. Navrátil.
Diváci: 950.

Doubravka: Luhový (73. Janiš) – Petrželka (58. Petr), Světlík (75. Vohrna), Zoubek (46. Šimáně), Petr (46. Brudna) – Thanh Tung (46. Novák), Roubal, Štěrba (58. Svítek), Filipec (46. Trojanec), Motl – Vohrna (46. Ungr).

V sobotu 23. června pak Viktoriáni zavítali do Klatov k utkání, které bylo součástí oslav 120letého výročí od založení místního klubu. Svěřenci kouče Pavla Vrby oslavence nešetřili a uštědřili jim porážku 0:6. Utkání přihlíželo 1210 diváků, což je návštěva, která pořadatele jistě velmi potěšila.

SK Klatovy 1898 – FC Viktoria Plzeň 0:6 (0:3)

Góly: 14. Kovařík, 22. Krmenčík, 27. Havel, 51. Ekpai, 59. Řezníček, 66. Chorý, ŽK:Pernica, Navrátil. Rozhodčí: Houdek – Štichová, Špindlerová.
Diváci: 1210.

Klatovy: Rojík (46. Hrachovec) – Dolanský (46. Cibulka), Janda (79. Marek), Meszáros (C), Diviš (46. Žáček) – Krásný (58. Butnaru), Jůda (67. Chirincius), Tříska (46. Sojka), Pavlovič (79. Bošek), Vojtko (46. Szedmák) – Krejčí (58. Aizner).

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.