Příprava týmů krajského přeboru je v plném proudu

0

Nová Ves i Humpolec prohráli s divizními soupeři. Bystřice nad Pernštejnem se probrala střelecky a sedmi brankami deklasovala Kuřim. Košetice měly problémy s pelhřimovskými dorostenci.

Žďár nad Sázavou – Humpolec 5:2 (2:1) Trojánek 2x, Vopršal 2x, Frieb – Podoba, Kubíček

Ján Kubík:  Opět jsme nebyli kompletní. Výsledek odpovídá průběhu utkání.

Pelhřimov dor. – Košetice 3:4 (2:3) Starý 2x, T.Marek, Sovka

Jan Starý: V první půli jsme byli lepší, ale soupeři jsme umožnili vstřelit dva góly. Po vystřídání byli lepší domácí. Byl to pro nás velmi užitečný zápas.

Bystřice – Kuřim 7:3 (3:1) Adamec 3x, Padrtka 2x, Sodomka, Čech

Oldřich Veselý: Hrál se vyrovnaný zápas, ale nám se nadmíru vedlo v koncovce. Máme problémy v defenzivě, tak  jsme na stoperu  zkusili Sodomku a byl naším nejlepším hráčem.

Nová Ves – Bzenec 0:2 (0:1)

Radek Šikola: Na soustředění v Lednici jsme odehráli bojovné utkání ve vysokém tempu. V úvodu byl lepší soupeř, což se projevilo i na skóre. Ve druhé půli jsme byli lepší, ale neproměnili jsme snad pět šancí.

Velké Meziříčí B – Vrchovina B 6:1 (3:0) Pártl 2x, Mužátko, Pech, Polanský, Sysel

Petr Munduch: Byli jsme jednoznačně lepší. Mrzí mě velké množství neproměněných šancí.

Kouty – Dačice 6:1 (4:1) Cejpek 2x, Vařejka, Coufal, Štveráček, Dočekal

Richard Chylík: Hrálo se otevřené utkání, ale my jsme narozdíl od soupeře své šance proměnili.

Dobronín - Okříšky 4:3 (3:1) Dubský, Krejčí, R.Ryšavý

Gustav Cabúk: Dobrý zápas pro oba týmy. První půli by lepší Dobronín, druhou zase my.

Chotěboř – Heřmanův Městec 4:2 (1:1) Hanousek, Somerauer, Málek, Nedvěd

Josef Soural: Soupeř nepřijel kompletní a dovolil nám hrát naši hru. Takový zápas jsme po psychické stránce potřebovali, ale k podobné hře nás už asi nikdo nepustí.

Havlíčkova Borová – Přibyslav 1:6 (1:3)

František Polák: Ke konci první půle jsme soupeři odskočili. Druhý poločas už byl v naší režii.

Kutná Hora – Ledeč nad Sázavou 3:1 (2:0)

Zdeněk Jungvirt: Soupeř vyhrál zaslouženě, protože byl především v první půli jednoznačně lepší. Po přestávce se hra vyrovnala, ale remíza by nebyla spravedlivá.

Hlinsko – Sapeli Polná 3:1 (0:0) Brabec

Jiří Babínek: Hlinsko vyhrálo zaslouženě, v naší hře byla spousta chyb. Hráli jsme alibisticky, bez soubojů a pohybu.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.