12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Mořkov doma padl

0

Vlčovice pokračují v dobrých výkonech. V Mořkově sebraly domácím všechny tři body , i když

zápas to nebyl tak jednoduchý . Terén byl „těžký“, ale lépe se sním popasovali právě hráči Vlčovic. Ve 20.minutě mířil Polášek ještě mimo tyče a pak si gólman domácích poradil se střelou Harabiše.

Jinak se bojovalo více ve středu hřiště a do pločasu to zůstalo na ukazateli 0:0 .

Rozhodnutí přišlo po standartce, kterou zahrával Roman Jalůvka. Na míč si naskočil Jirka Jalůvka

a hlavou usměrnil míč do sítě. Osobních soubojů bylo vidět na hřišti víc než dost i během druhé půle. Mořkov se všemožně snažil stav utkání změnit. Vlčovice si ale radost z vítězství nenechaly vzít a po zásluze zvítězily.