8.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

--

Jeseník vítězně

0

Výsledek 4:1 pro domácí Jeseník n.O. nevykresluje přesně to,co se odehrávalo na hřišti. Vlčovice byly zvláště v první půli zcela rovnocenným partnerem . Jenže nevyužily několika slibných příležitostí a poločasový stav 2:1 byl tak příznivější pro domácí. Těm naopak vyšlo vše, na co si sáhli vedení zkušeným Polónyim .V 17.minutě ukázal své střelecké schopnosti také Názalaník, ale to bylo vše. Chyběl důraz před bránou, rozhodnost při proměňování šancí , větší bojovnost. Druhou půli ale zcela ovládli hráči domácího mužstva,kteří dostávali od vlčovských dostatek prostoru ke své hře. Čtvrtá branka v síti Sokolovského minutu před koncem byla jen tečkou za nevydařeným utkáním hráčů Vlčovic.

TJ Slavoj Jeseník nad Odrou
L. Macháč [-] - P. David [-] , M. Goláň [-] (67. D. Novotný [-] ) , P. Horák [-] (75. P. Meihack [-] ) , L. Dědík [-] , M. Vavřík [-] , J. Goláň [-] , L. Burget [-] , M. Černoch [-] , L. Polónyi [-] , D. Shaparenko [-] (60. T. Rovenský [-] )

FC Vlčovice - Mniší
I. Sokolovský [-] - D. Varga [-] , D. Hanzelka [-] (72. P. Drozd [-] ) , M. Světlík [-] , R. Jalůvka [-] , L. Názalaník [-] , L. Polášek [-] , J. Jalůvka [-] , M. Busek [-] , L. Velička [-] , D. Kučera [-]

ŽK: 74. M. Černoch , 79. J. Goláň - 57. M. Busek , 67. L. Polášek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MALCHÁREK Zdeněk - PAVLÁSEK Martin, VALOŠEK Vladimír.