12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

40. M. Korbel , 60. L. Haas (p.) - 37. A. Rolný , 84. M. Valchař
0

Zlatníky sice dokázaly otočit skóre, ale Heraltice těsně před koncem vyrovnaly.

Nedělní dopolední střetnutí mezi Zlatníky a Velkými Heralticemi bylo přímo napěchováno emocemi, když se hosté cítili poškozeni ze strany rozhodčích. V prvním poločase se však divákům servírovala fotbalová nuda, kterou uťala až 37. minuta. Hosté rozehráli nakrátko roh, když Zemborski předal míč Adamu Rolnému a jeho bombu nešťastně tečoval Ležák – 0:1. Domácí ovšem přispěchali s bleskovou odpovědí. Rychlonohý Korbel využil nedorozumění Vladimíra Valchaře s brankářem Kleinem a vsítil důležitý gól do šatny – 1:1.

V 60. minutě Zlatníky dokonaly obrat. Jiří Otipka fauloval uvnitř šestnáctky Haase a sám postižený se z penaltového puntíku nemýlil – 2:1. Velké Heraltice potom samozřejmě přitáhly šroubky. Obrovské tutovky zahodil hlavně Miroslav Rolný, který v jednom případě zacloumal tyčí. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali v 84. minutě. Zemborski připravil o balon Chovance a Jan Otipka zamířil ze dvaadvaceti metrů nechytatelně k tyči – 2:2. V hektickém závěru se už pořádně jiskřilo od kopaček, když se dokonce strhla hromadná mela, po níž zamířili předčasně do sprch Chovanec s Čuntou.