12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Kylešovice sešrotovaly Hoštice

0

Ve druhém poločase dali domácí pět branek a zápas se změnil v jejich exhibici.

Kylešovice o víkendu rozcupovaly Velké Hoštice, když k vítězství zavelely hned v 5. minutě. Hoferek se ve vápně pověsil do vzduchu a na jeho hlavičku byl gólman Vitásek krátký – 1:0. Hosté se pak snažili odpovědět, jenže brankář Evják zůstal neprůstřelný.

Druhou půli už domácí proměnili ve svou exhibici. Nejprve vydláždil Bolacký perfektní českou uličku pro Pekárka, který chladnokrevně zvýšil na 2:0. O pět minut později navíc Velké Hoštice při rohu Bolackého nepokryly Mezeru – 3:0. Hosté definitivně odpadli v závěrečné čtvrthodince. V 75. minutě Bolacký zakroutil rohový kop na Pechníka, ten ještě neuspěl, ale Pekárek už se nemýlil – 4:0. Neudržitelný Bolacký vzápětí perfektně namazal Gračaninovi a rázem to bylo 5:0. Těsně před koncem Bolacký završil své galapředstavení