10.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Albrechtice vyloupily Zlatníky

0

Albrechtice o svém výhře rozhodly až v nastaveném čase.

Domácí se od začátku tlačili dopředu a za velkou aktivitu byli odměněni ve 37. minutě. Uvíra přetáhl roh na Kavana, který vybojoval míč pro Veleckého a ten nekompromisně napnul síť – 1:0. Ještě před přestávkou vybídl Diehel ke skórování Kavana, jenže zlatnický plejer trestuhodně minul prázdnou branku.

Po výměně stran odmítli gólovou pojistku Štukavec s Diehelem, takže znovu platilo otřepané „nedáš, dostaneš“. Tečovaná rána Kropáče znamenala vyrovnání na 1:1. Vzápětí navíc Sklenařík udeřil ze standardky a domácí museli dotahovat – 1:2. Zlatníky však odpověděly hned po rozehrávce, když putoval balon přes Uvíru a Korbela až k Diehelovi – 2:2. V závěru bohužel zazdil tutovku zlatnický Fajkus, načež domácí šokoval v nastaveném čase Slaný, který se prosadil z trestného kopu – 2:3.