9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Výhru režíroval Lukáš Škrobánek s Rusňákem

0

Žimrovice vedly po první půli o jednu branku. Ve druhé přidaly tři branky a zaslouženě se radovaly z výhry.

Už ve 2. minutě sice žimrovický Václav Škrobánek ztroskotal na gólmanovi Weissovi, ale rovněž hosté dokázali vystrčit růžky, když se často pokoušely o střelbu jejich letní akvizice Barát se Sznapkou. Ve 20. minutě seznámil míč s břevnem domácí Rusňák. Ve 37. minutě byl navíc v otickém vápně faulován Lukáš Škrobánek a sám proměnil pokutový kop – 1:0.

V 63. minutě se domácí znovu prosadili, tentokrát po rychlém brejku a centru skóroval hlavou Rusňák – 2:0. Neuběhly ani dvě minuty, když Václav Škrobánek prodloužil roh na svého bratra Lukáše, který byl ze čtyř metrů nekompromisní – 3:0. Otice se za nepříznivého stavu dostaly do tří šancí, které vylapal spolehlivý brankář Kříž. Dvě minuty před koncem zápasu ještě našel Petra Martinák při rohu Rusňáka a ten pečetil na 4:0.