1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

42. T. Prejda , 48. T. Prejda , 60. L. Fajkus , 72. L. Fajkus , 87. L. Fajkus
0

Zlatníky se rozloučily s věrnými fanoušky tím nejlepším možným způsobem, protože na vlastním stadionu deklasovaly Velké Hoštice. Chleba se lámal ve 43. minutě, kdy domácí vsítili důležitý gól do šatny. Korbel při přečíslení nabil Prejdovi a ten zachoval chladnou hlavu – 1:0.

Krátce po přestávce už hosté definitivně rezignovali. Korbel tentokrát uvolnil Ležáka, který si vychutnal dva velkohoštické zadáky a Prejda měl opět značně usnadněnou úlohu – 2:0. Zlatnická kanonáda pak pokračovala v 59. minutě, kdy si Fajkus naběhl na centr Prejdy a nekompromisně napnul síť – 3:0.  Fajkus úřadoval rovněž v 72. minutě, protože lišácky přehodil brankáře Vitáska – 4:0. Tři minuty před závěrečným hvizdem potom Fajkus zkompletoval čistý hattrick, takže hosté opouštěli trávník jako spráskaní psi – 5:0.