6.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Bělá suverénně vyhrála

0

Bohuslavice se nadále trápí. Využila toho Stará Bělá, která jim nadělila búra.

Hosté po předešlých neúspěších vsadili na talentované mládí, ale potřebný výsledkový efekt se nedostavil. Během úvodních pětadvaceti minut byly Bohuslavice favoritovi rovnocenným soupeřem, když se dokonce Mička se Strýčkem zjevili v nadějných palebných pozicích. Hostům pak bohužel zlomily vaz dvě hrubé individuální chyby. Nejprve podcenil situaci Jiří Kocián a Malík trestal – 1:0. O pár vteřin později stoper Horsinka pouze stínoval, čehož využil Brachtl – 2:0.

Šest minut po přestávce si vysloužil potlesk fanoušků Lišaník, který si balon šikovně zpracoval hrudí a následně málem protrhl síť – 3:0. A když za dalších devět minut skóroval z rychlého brejku Petrík, tak byli hosté zralí na ručník – 4:0. Zanedlouho navíc fauloval uvnitř šestnáctky Horsinka a Kožík bez větších potíží proměnil penaltu – 5:0. Alespoň čestný úspěch Bohuslavic pak zařídil Daniel Štefek, který po nákopu Horsinky těžil z nedorozumění domácí defenzivy a upravil na finálních 5:1.

FK Stará Bělá
Radim Kovář (trenér): S naším herním projevem jsem spokojený. Vypracovali jsme si spoustu brankových příležitostí, byli aktivní, organizovaně napadali a individuální výkony byli také na solidní úrovni. Teď bude záležet, zda dokážeme na toto navázat i v následujícím utkání.

SK Bohuslavice
Daniel Buhla, trenér Bohuslavic: Kvůli zranění jsme zřejmě až do konce podzimu přišli o Sebralu, takže jsme dali příležitost mladým klukům. Výsledek samozřejmě nevypadá dobře, ale byly tam i dobré momenty. Pevně doufám, že to příště bude lepší. Bohužel rozhodly individuální chyby starších hráčů.

F. Mušec [-] - O. Pytlík [-] , M. Kresta [-] (46. M. Lišaník [-] ) , M. Wendtner [-] - O. Malík [-] , R. Brachtl [-] (46. J. Gerlich [-] ) , J. Dziža [-] (70. D. Charvát [-] ) , D. Kožík [-] , M. Petrík [-] , K. Pšenčík [-] , J. Petrovský [-] (60. R. Pytlík [-] )

J. Gross [-] - J. Kocián [-] (75. T. Těžký [-] ) , V. Mička [-] (56. R. Heiduk [-] ) , T. Štefek [-] (75. P. Cigán [-] ) , P. Joško [-] , D. Štefek [-] , R. Kocián [-] , R. Dihel [-] , M. Strýček [-] , T. Horsinka [-] , D. Kotzur [-] (56. J. Štefek [-] )

Počet diváků: 195. Rozhodčí: VIŠŇOVSKÝ Zdeněk - ZELNÍK Karel, RICHTÁR Jaromír.