12.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Háj zesměšnil Vendryni

37. L. Malcharek , 39. P. Dao , 44. P. Dao , 47. M. Vyležík , 65. P. Dao , 87. Z. Eršil , 88. Z. Eršil
0

Háječtí fotbalisté před týdnem zklamali v Čeladné, takže si teď hodlali udobřit nahněvané fanoušky. Jejich tříbodové plány se pokusili narušit borci z Vendryně, která se v krajském přeboru překvapivě bije pouze o záchranu. Domácí si na vlastním stadionu otevřeli střelnici, když soupeře zesměšnili sedmigólovým přídělem.

V úvodní půlhodince však překvapivě kralovali hosté. Jen díky jejich neschopnosti svítily na ukazateli skóre dvě nuly, protože Vendryně zavraždila tři tutovky. Háj posadila na koně 37. minuta. Staníček rychle rozehrál standardku, Eršil výtečně nabil Malcharkovi a ten dokonal dílo zkázy – 1:0. Další okamžiky patřily africkému útočníkovi Daovi. Nejprve si naběhl na křížný pas Koliga a nekompromisně napnul síť – 2:0. Podruhé Dao úřadoval ve 44. minutě, když vytěžil maximum z kolmice Vyležíka – 3:0.

Čtvrtou gólovou akci domácích rozjel Malcharek, Vyležík si poté narazil míč s Eršilem a zvýšil již na 4:0. Poté na sebe upozornil Dao, neboť málem zbořil břevno. Hattrick tedy zkompletoval až v 65. minutě. U třetího zásahu Daa si připsal asistenci Lampa – 5:0. V 87. minutě ještě Dao po průnikovém pasu Staníčka zazdil sólový nájezd, ale Eršil balon pohotově zasunul do sítě – 6:0. O pár vteřin později centroval Lampa, Janíček sklepl míč Eršilovi a ten ho parádně zavěsil pod břevno – 7:0.

TJ Háj ve Slezsku
Jiří Swiech (trenér): V úvodní půlhodince to z naší strany nebylo ideální. Neuměli jsme si dát jednoduchou přihrávku, když jsme byli příliš zakřiknutí. Jen s velkým štěstím jsme vzadu drželi nulu, protože soupeř si vytvořil několik vyložených šancí. Po vedoucím gólu jsme si konečně začali věřit, předvedli jsme pěkné akce a hlavně jsme stříleli krásné góly

J. Bartoš [-] - L. Malcharek [-] , Š. Blažej [-] (70. I. Janíček [-] ) , R. Kolig [-] , R. Štefek [-] , L. Komárek [-] (61. J. Lampa [-] ) , R. Staníček [-] , P. Dao [-] (87. P. Kozelek [-] ) , Z. Eršil [-] , M. Vyležík [-] , O. Matěj [-]