8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

65. T. Svatek - 30. J. Turek
0

Jak se šlágr kola odvíjel?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme podali dobrý výkon, hrál se velmi pohledný fotbal pro oko diváka. Ale po průběhu utkání je dělba bodů zasloužená na obě strany. Od první minuty jsme na hosty vlétli a naše napadání jim dělalo problémy. Branku se nám povedlo ohrozit z přímého kopu z poza vápna ale střelu Štěpána Kukli vytáhl parádním zákrokem lomský gólman. Bohužel pro nás, do vedení šli hosté, když ve 30. minutě od lajny přišel centr do vápna a hostující útočník hlavou skóroval, 0:1. Po obdržené brance jsme mohli srovnat z rohového kopu ale Tomáš Svatek jen těsně minul bránu. Do přestávky již tedy branka nepadla a do šaten se šlo za stavu 1:0 pro Lom. Po přestávce byla hra vyrovnaná a hrál se rychlý fotbal ze strany na stranu. Vyrovnat se nám podařilo v 65. minutě, když Pavel Břenda zahrával volný přímý kop z poloviny hřiště, jeho centrovaný balon hostující brankář vyboxoval ale jen k TOMÁŠI SVATKOVI, který ho z velkého vápna poslal do sítě, 1:1. Hra byla nadále velmi živá a pohledná. V posledních deseti minutách si hosté vytvořili tlak ale žádné jejich zakončení v bráně neskončilo a tak zápas skončil remízou 1:1. Chtěli bychom poděkovat naším fanouškům a příznivcům, kteří dorazili v hojném počtu. Příští týden v sobotu 8.10. od 16:00 hrajeme v Lišově proti tamnímu celku SK Lišov, kam vypravujeme autobus, odjezd od haly ve 13:45. Všichni jste srdečně zváni.

P. Hanzal [-] - O. Sůva [-] , D. Struska [-] , P. Břenda [-] , O. Marek [-] - L. Kříženecký [-] , Š. Kukla [-] , O. Kubále [-] (46. M. Kříženecký [-] ) , T. Písařík [-] - T. Svatek [-] (77. M. Dušek [-] ) , P. Kukla [-] (81. P. Kubále [-] ) -