Zajímavý zápas, kde se jako vítězná ukázala branka z penalty

9. T. Písařík , 33. P. Kukla , 82. Š. Kukla (p.) - 40. O. Kokeš , 88. J. Štětka
0

Štěpán Kukla prokázal pevné nervy a zvýšil na 3:1 pro domácí, branka Macha také z pokutového kopu (v zápise je uveden střelec chybně, ale za účelem oficiálních statistik musíme zápis ctít) už přišla z pohledu Bukovska pozdě...

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme odehráli průměrné utkání, kdy jsme udělali pár chyb ale vytvořili si i dosti brankových příležitostí ale i tak tři body zůstávají doma. Do utkání jsme měli dobrý vstup a vlétli na soupeře, v 9. minutě jsme šli do vedení, poté co Tomáš Svatek zahrával volný přímý kop ze zhruba pětadvaceti metrů, jeho krásnou střelu vytáhl nemálo krásným zákrokem gólman hostí ale vyrazil ji jen k LUKÁŠI KŘÍŽENECKÉMU a ten míč dorazil do sítě, 1:0. Od té doby jsme hráli hlavně my a také se nám podařilo přidat druhou branku. Ve 33. minutě posunul míč Lukáš Kříženecký na PETRA KUKLU a ten přeloboval brankáře, 2:0. Pak jsme bohužel polevili a hostům se podařilo ve 40. minutě snížit na 2:1. Do přestávky už branka nepadla a do šaten jsme šli za tohoto stavu. Po přestávce byla hra vyrovnaná a hrálo se převážně na prostředku hřiště. Ale my byli ti šťastnější a navýšili naše vedení. Když v 82. minutě byl Martin Kříženecký podražen ve vápně, kopali jsme penaltu, k té se postavil ŠTĚPÁN KUKLA a nedal brankáři hostí šanci, 3:1. V 88. minutě Bukovští znovu snížili, když v našem vápně fauloval Milan Zachariáš kopala se penalta i proti nám a s tou hosté nepohrdly, 3:2. V posledních dvou minutách měli ještě oba celky velkou příležitost na skórování ale střela Petra Kubáleho skončila na tyči a o zakončení hostů v posledních vteřinách se postaral Petr Hanzal. Chtěli bychom poděkovat naším fanouškům a příznivcům, kteří dorazili v hojném počtu. Příští týden v sobotu 22.10. od 15:30 hrajeme v Jistebnici, kde budeme chtít urvat další body. Všichni jste srdečně zváni.

P. Hanzal [-] - D. Struska [-] , O. Marek [-] , P. Břenda [-] , M. Krch [-] (63. M. Zachariáš [-] ) - T. Písařík [-] , M. Dušek [-] , Š. Kukla [-] , L. Kříženecký [-] - P. Kukla [-] (58. M. Kříženecký [-] ) , T. Svatek [-] (69. P. Kubále [-] ) -