9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Bouchal proměnil obě penalty. Druhá byla velmi přísná, smutní ve Vožici

36. D. Bouchal (p.) , 39. D. Mlýnek , 48. P. Kandl , 60. D. Bouchal (p.) - 1. T. Svatek
0

Jak se utkání odehrálo?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme neodehráli příliš dobré utkání a po sedmizápasové šňůře bez prohry padly. Do utkání jsme měli výborný vstup a již v 1. minutě jsme šli do vedení, poté co Štěpán Kukla posunul míč na TOMÁŠE SVATKA a ten ho uklidil na zadní tyč, 0:1. Hra byla vyrovnaná. Domácím se podařilo vyrovnat ve 36. minutě, když Ondřej Sůva fauloval ve vápně kopala se penalta a z té bylo vyrovnáno, 1:1. Chvíli na to ve 39, minutě, zahrával Lišov rohový kop, my byli ve vápně nedůrazní a bohužel pro nás míč skončil za zády brankáře Hanzala, 2:1. Do přestávky již branka nepadla a do šaten jsem šli za tohoto stavu. Po přestávce jsme chtěli co nejrychleji vyrovnat ale to se nám bohužel nepodařilo a ve 48. minutě jsme po naší chybě inkasovali po třetí, 3:1. Pak jsme si vytvořili pár slibných šancí a jednou nastřelili břevno. Ale v 60. minutě nás domácí zasáhli tvrdou ranou a dali nám čtvrtý gól, po údajném faul brankáře Hanzala přišla velmi přísná penalta a Lišov po ní vedl už 4:1.Od té doby byla hra vyrovnaná po slibných šancí na obou stranách ale branka již nepadla a my si z Lišova vezeme vysokou porážku. Chtěli bychom poděkovat naším fanouškům a příznivcům, kteří s námi vyrazily na výjezd v hojném počtu. Příští týden v neděli 16.10. od 15:30 hrajeme doma v Souhradí proti TJ Dolní Bukovsko, kde budeme chtít napravit naše zaváhání z Lišova. Všichni jste srdečně zváni.