Vožice si poradila s neoblíbeným soupeřem

7. M. Kříženecký , 74. P. Kukla (p.) - 17. M. Kaspřík (p.)
0

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme odehráli již páté kolo nové sezony proti našemu nejméně oblíbenému celku Řepeč-Opařany, na kterého hrát neumíme, ale i tak jsme dnes získali tři body. Do utkání jsme měli dobrý vstup a v 7. minutě šli do vedení, poté co Petr Kula poslal pas za obranu na Lukáše Kříženeckého, ten ho potáhl, přihrál pod sebe na MARTINA KŘÍŽENECKÉHO a ten poslal míč do sítě, 1:0. Bohužel v 17. minutě se hostům podařilo vyrovnat, když zahrál ve vápně Ondřej Kubále rukou, kopala se penalta a tou hosté nepohrdli, 1:1. Poté jsme si vytvořili nějaké šance a měli i dost střel zpoza vápna, ale žádná neměla gólové parametry a do šaten jsme šli s remízou 1:1. Po přestávce jsme přidali na obrátkách a vytvořili jsme si několik vyložených šancí, ale žádná v bráně neskončila. K brance nám nakonec dopomohli sami hosté, poté co v 74. minutě zahrál jejich obránce ve vápně rukou a penaltu jsme kopali i my, k té se postavil PETR KUKLA a nedal brankáři šanci. Od té doby byl zápas zcela pod naší taktovkou. Ale když po svých dvou únicích nedal branku Petr Kukla, pak z malého vápna přestřelil Martin Dušek a nakonec zkazil i svou příležitost Tomáš Schorný, v utkání již branka nepadla a my bereme tři body za vítězství 2:1. Chtěli bychom poděkovat naším fanouškům a příznivcům, kteří dorazili v hojném počtu. Příští týden v neděli 18.9. od 10:30 hrajeme v Břilicích proti TJ Jiskra Třeboň "B", kde budeme chtít navázat na naše dobré výkony z posledních třech kol, a také tam vypravujeme autobus, odjezd od haly je v 8:30. Všichni jste srdečně zváni.

P. Hanzal [-] - O. Kubále [-] (46. T. Schorný [-] ) , O. Marek [-] , J. Teplo [-] , P. Břenda [-] - L. Kříženecký [-] , Š. Kukla [-] , T. Svatek [-] (71. M. Dušek [-] ) , T. Písařík [-] - M. Kříženecký [-] (46. D. Struska [-] ) , P. Kukla [-] (89. J. Sůva [-] ) -