9.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

Ševětín se dočkal třetího vstřeleného gólu, první body ale nepřipsal

76. R. Novotný - 33. Z. Vorel (p.) , 39. M. Brož
0

Trápení Ševětína nemá konce a prohrál i svůj desátý zápas v krajském přeboru.

Protivín se dostal dvougólového náskoku už v prvním poločase. Nejprve se prosadil z penalty Vorel a o šest minut později upravil na 0:2 Brož. Druhá půle přinesla dramatickou zápletku, když se prosadil domácí Novotný. Ševětín už ovšem další branku nepřidal, a tak se domácí hráči tolik potřebné vzpruhy v podobě bodů nedočkali. Naopak hořkou tečkou byla Wolfova červená karta. Protivín dál pokračuje v dobrých výkonech v defenzivě, za deset duelů inkasoval jen osmkrát.