Frýdlant si veze z Přerova bod

0

V opatrně hraném utkání si oba soupeří rozdělili body.

Frýdlant skóre otevřel

Prvních 30. munut to byla jen taková oťukávaná. Jakoby se oba týmy, které spolu loňskou sezónu nehráli, teprve chtěli poznat. Domácí se sice do šance dostali, ale tam byl proti hostující brankář Polach. No a tak v 41. minutě uděřil hostující Hrdlička, který po rohovém kopu hlavou umístil míč za bezmocného Švece v bráně domácích. 0:1. Do kabin šli hodně spokojeni hráči Frýdlantu.

Zasloužené vyrovnání

Viktoriání se ve druhém poločasu dostali do tlaku, ale stačili už jen srovnat skóré na 1:1 a to zásluhou Havlíčka. Další šance už neproměnili a tak zůstal doma jen bod.

Počet diváků: 155. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - HLUBINKA Jakub, LENFELD Oldřich.