--

--

Bystřice si odvezla nálož z Tasovic

0

Po dvaceti minutách se Tasovice ujaly vedení. To do pauzy pojistily jednou brankou. Hned zkraje druhé půle daly Tasovice třetí branku. Definitivní podobu výsledku dali domácí v poslední minutě. Bystřice po porážce klesla na poslední místo.

První gól střetnutí se dostavil po centru z pravé strany ve 21. minutě, který domácí Hrobař hlavou nekompromisně poslal za záda hostujícího brankáře - 1:0. Do té doby se přitom Bystřice dokázala vyrovnat s agresivní a důraznou hrou Tasovic. Ve 37. minutě však Bystřice zbytečně ztratila balon na středu hřiště a kanonýr Paul po rychlém brejku zvýšil s přehledem navyšoval o dvě branky - 2:0.

Po změně stran tempo hry jasně diktovaly domácí Tasovice, které ještě svůj náskok navýšily. Třetí branku přidal po krsné střele Blahoudek - 4:0 Výhru pak pečetil v samém závěru zápasu  střídající Fiedler a dal výsledku podobu debaklu - 4:0. Bystřice se po prohře propadla na samé dno divizní tabulky.