--

Polná o třech bodech rozhodla v první dějství

14. J. Hrdlička , 39. D. Kavka (p.)
0

Polná se ujala vedení po čtvrthodině hry. Šest minut před koncem svůj náskok navýšila z penalty. Ve druhé polovině si už svou výhru pohlídala.

Dva údery Polné

Polná vstoupila do utkání lépe. Brankář Pokorný se musel hodně ohánět, aby neinkasoval. V 6.minutě mu ho zastoupilo břevno. Ve 14.minutě se už Polná ujala zaslouženého vedení, když čwskou uličku využil Hrdlička a v samostatném úniku prostřelil Pokorného - 1:0. Polná nadále diktovala tempo hry a hosté se dostávali jen k náznakům brejků, jimž chyběla finální fáze. V 39.minutě byl po faulu Ivančíka nařízen pokutový kop, kterou s přehledem proměnil Kavka a zvýšil na rozdíl dvou branek - 2:0. Bíteš si svou největší šanci schovala až na závěr první půle, když se Šimončič dostal až před brankáře Skočdopole, ale ten mu jí včasným výběhem šanci zneškodnil.

Polná si výhru zkušeně pohlídala

Hned v úvodu druhé půle mohli hosté snížit,  ale zajímavý pokus Máci Skočdopole pouze vyrazil k Pohlovi, který nedokázal dopravit balon do sítě. Polná si, ale výsledek zkušeně pohlídala a několikrát z dálky nebezpečně vystrašila Pokorného. V další dobré možnosti Bíteše opět neuspěl Pohl, jehož hlavička zamířila jen vedle tyče domácí svatyně. Domácí si tak připsali zasloužené tři body.