--

--

Zápas skončil remízou

0

Velká Bíteš sice po první půli vedla. Své vedení ztratila na počátku druhé půle a do konce zápasu se už skóre nehýbalo.

Velká Bíteš přivítala na svém pažitu Starou Říši. Divákům obě mužstva nabídla vyrovnanou partii. Hrá se přelévala od jednoho pokutového území ke druhému. V prvním dějství byla opticky lepším týmem hostující družina ze Staré Říše. Hosté v rozmezí dvou minut napálili dvě tyčky. Paradoxně ale do vedení šli domácí borci, když vyraženou střelu doklepl za záda hostujícího brankáře Jíchy Cícha - 1:0. Od této chvíle převzal domácí soubor taktovku hry, ale dostal se jen k několika standardním situacím, které vyšly vniveč.

Vstup do druhého dějství ale Velké Bíteši hrubě nevyšel. Pět minut po jejím zahájení stál na konci pěkné kombinační akce zcela volný Dvořák, který nekompromisně srovnal skóre - 1:1. Od tohoto okamžiku se začalo na hřišti zbytečně jiskřit. Čtvrthodiny před koncem zápasu byl vyloučen hostující Hekerle, který zastavil faulem unikajícího Valsu. Domácí však se svou přesilovkou naložili úplně macešsky. Místo kombinace po zemi, volili nákopy do pokutového území hostů, kde kraloval vysoký obránce Kadlec, který každý míč odvrátil do bezpečí. V utkání už branka nepadla a oba soupeři se rozešli smírně.

FC PBS Velká Bíteš
Jaroslav Kubec (trenér): S bodem jsem dnes spokojen. Stará Říše byla z celků z Vysočiny zatím nejlepším soupeřem, její hráči byli důrazní, nic nevypustili, zápas nás hodně bolel Zdroj: http://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/vrchovina-zustava-po-deviti-kolech-posledni-20160926.html

T. Pokorný [-] - L. Střecha [-] , M. Ivančík [-] , L. Kerber [-] , L. Kopáček [-] (60. O. Mucha [-] ) - T. Mrňa [-] (53. D. Rozum [-] ) , J. Chlup [-] , J. Pokorný [-] (81. P. Antoš [-] ) , T. Nekuda [-] , R. Valsa [-] - D. Cícha [-]

FSC Stará Říše
M. Jícha [-] - M. Kadlec [-] , P. Příborský [-] , V. Dvořák [-] , P. Severa [-] (85. A. Plichta [-] ) - M. Pokorný [-] , J. Vodáček [-] , M. Merhaut [-] (69. R. Cipruš [-] ) , L. Hekerle [-] - D. Chlumský [-] (64. M. Vacek [-] ) , M. Brnický [-]

ŽK: 86. D. Cícha - 33. M. Brnický , 40. P. Příborský , 76. M. Kadlec , 89. M. Pokorný , 90. M. Vacek . ČK: 73. L. Hekerle .
Počet diváků: 232. Rozhodčí: BERNATÍK Tomáš - KOSTELNÍK Tomáš, OGRODNÍK Vlastimil.