--

Vyškov ztratil dvoubrankové vedení, ale vyhrál

29. R. Budín (vl.) , 50. M. Matocha , 79. P. Kirschner - 65. V. Látal , 77. L. Michna
0

Vyyškov vedl už 2:0, ale Kroměříž dokázala vyrovnat, ale minutu na to inkasovala potřetí a na to už její fotbalisté nedokázali zareagovat.

Nešťastný vlastenec

V sedmé minutě šel sám domácí Krejčí, dostal se do vápna a vystřelil na přední tyč, ale brankář Kofroň byl připraven.  Ve 29.minutě se krásně na pravé straně uvolnil Krejčí, poslal míč do vápna a skákavý míč si nešťastně srazil do vlastní brány odrazem od nohy na zadní tyči Budín.

Vyrovnání nic neznamenalo

Čtyři minuty po přestávce se dostali domácí poprvé na útočnou polovinu a ze středu hřiště dostal vysoký pas za obranu Matocha, který si míč zpracoval a střelou mezi nohy padajícího Kofroně poslal míč do sítě. V 52. minutě měl Vyškov další šanci, konrétně Krejčí, jeho střela ale těsně minula bránu. V 63.minutě zahrávala Kroměříž standardku a centr našel na zadní tyči Látala a ten křižnou hlavičkou snížil. V 72.minutě se dostali domácí do rychlého protiútoku, který zakončili pouze hlavičou mimo. V 77.minutě přišlo vyrovnání. Rychlá akce po levé straně a centr na zadní tyč, kde Michna rybičkou poslal míč do sítě a hosté tak byli odměněni za svoji aktivitu ve druhé půli. Hned minutu na to zažili studenou sprchu. Vyškov strhl vedení zpět na svoji stranu. Hned po rozehrávce a nákopu se za obranou zjevil Novotný, který přehodil vyběhnuvšího Kofroně.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Ivo Světlík - trenér SK Hanácká Slavia Kroměříž: První poločas byl z naší strany jeden z nejslabších v jarní části ve všech směrech. Po zásluze jsme inkasovali branku. Po domluvě v kabině se výkon mužsta zlepšil, ale paradoxně jsme inkasovali podruhé. Podařilo se nám vyrovnat, bohužel hned z rozehrávky po nedorozumění stopera s brankářem jsme inkasovali potřetí a vyrovnat se nám už nepodařilo. Soupeři gratuluji k výhře