--

--

Uničov je kousek od snu

0

Dva body stačí získat Uničovu a získá triumf v MSFL. Pokud dvojice Hlučín, Sigma zaváhá, tak bude Uničov slavit bez ohledu na vlastní výsledky. Na Slovácku udělal důležitý krok vítězstvím 1:0. V dalším kole můžou slavit na vlastním stadionu, kde jim bude soupeřem Vyškov.

Brzký vítězný gól

Hned v páté minutě se po centru z pravé strany trefil hlavou na zadní tyč Krč. V 17.minutě šel Komenda do souboje se Semankem a ten i s přispěním tyče dostal míč na roh. V 19.minutě centroval Biolek na Zajíce, ten ale minul bránu. Slovácko si vynutilo územní převahu, z něhož pramenil nejprve rohový kop, po kterém vznikl zmatek v pokutovém území Uničova, kde se balon po sérii přihrávek dostal k Ju, jehož střelu ve 23.minutě vyrazil Uvízl. Ve 36.minutě vystřelil z dálky Nuc a míč zaplaval a skončil na konstrukci brány. Semanko ani nereagoval.

Ve druhém poločase mělo Slovácko platonickou převahu v držení míče, ale žádné šance z toho nebyly. Uničov hrál výborně pozičně a takticky. Jediná větší šance přišla pět minut před koncem a měl ji Uničov. Krč táhl míč do otevřené obrany, měl v nabídce i spoluhráče, ale nakonec vystřelil k tyči a Semanko střelu vyrazil.

1. FC Slovácko B
Pavel Němčický - trenér 1.FC Slovácko: Soupeři vyhovovalo, že dal rychlou branku a mohl se zatáhnout. Čekali na brejky, ve kterých jsou obrovsky silní. My jsme do utkání vstoupili vlažně. Potom jsme drželi míč. V prvním poločase jsme si ještě nějaké šance vytvořili, ale ve druhém to bylo už jen takové platonické a soupeř zaslouženě vyhrál

SK Uničov
Jiří Balcárek - trenér SK Uničov: Povedl se nám začátek. Dali jsme rychlý gól po hezké akci na pravé straně a pak se zatáhli a nechali soupeře víc na míči. Musím kluky pochválit za výborný taktický výkon, škoda jen, že jsme to nepotvrdili druhým gólem

J. Semanko [-] - M. Miklík [-] , B. Tetteh [-] , T. Zajíc [-] , P. Šimko [-] , M. Flasar [-] , M. Biolek [-] (71. E. Vinkler [-] ) , T. Ťok [-] (77. R. Vaďura [-] ) , L. Křivánek [-] , B. Kucera [-] , K. Yu [-]